Browsing by Author Demirağ, Burak

Jump to: 0-9 A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z
or enter first few letters:  
Showing results 1 to 6 of 6
Issue DateTitleAuthor(s)
2006Deneysel osteokondral defekt modelinde düşük doz X ışınlamanın Hyalin kıkırdak benzeri fibrokartilaj onarım dokusunun yapısal ve mekanik özelliklerine etkisiDemirağ, Burak; Öncan, Tevfik; Uludağ Üniversitesi/Tıp Fakültesi/Ortopedi ve Travmatoloji Anabilim Dalı.
2003-08-01Menisküs transplantasyonuUludağ Üniversitesi/Tıp Fakültesi/Ortopedi ve Travmatoloji Anabilim Dalı.; Demirağ, Burak
2009Ön çapraz bağı kopuk olan hastalar ile ön çapraz bağ kopukluğu cerrahi onarım ile tedavi edilen hastaların propriyoseptif duyu ve fonksiyonlarının karşılaştırılmasıDemirağ, Burak; Coşkun, Ergür; Uludağ Üniversitesi/Tıp Fakültesi/Ortopedi ve Travmatoloji Anabilim Dalı.
2012Patellar veya hamstring tendon otogrefti kullanılan ve femura tünel içi çivileme sistemi ile tespit edilen ön çapraz bağ onarımlarının tedavi sonuçlarının karşılaştırılmasıDemirağ, Burak; Ünal, Ömer Kays; Uludağ Üniversitesi/Tıp Fakültesi/Ortopedi ve Travmatoloji Anabilim Dalı.
2011Septik artrite bağlı kıkırdak hasarına Alfa-2 makroglobulinin etkisiDemirağ, Burak; Aydemir, Mehmet Fatih; Uludağ Üniversitesi/Tıp Fakültesi/Ortopedi ve Travmatoloji Anabilim Dalı.
2004-05-24Türk toplumundaki erişkinlerde patella tiplerinin dağılımıUludağ Üniversitesi/Tıp Fakültesi/Ortopedi ve Travmatoloji Anabilim Dalı.; Demirağ, Burak; Kaplan, Tolga; Köseoğlu, Ertuğrul