Browsing by Author Ceylan, Ali

Jump to: 0-9 A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z
or enter first few letters:  
Showing results 1 to 11 of 11
Issue DateTitleAuthor(s)
1996Derecelendirme ve bir uygulamaCeylan, Ali; Sonal, Ümmü Gülsüm; Uludağ Üniversitesi/Sosyal Bilimler Enstitüsü/İşletme Anabilim Dalı/Muhasebe Finansman Bilim Dalı.
1997Factoring, forfaiting, menkul kıymetleştirme işlemleri ve muhasebesiCeylan, Ali; Solmaz, Ayfer; Uludağ Üniversitesi/Sosyal Bilimler Enstitüsü/İşletme Anabilim Dalı/Muhasebe-Finansman Bilim Dalı.
2002Faiz oranı opsiyonları ve Türkiye'de uygulanabilirliğiCeylan, Ali; Ergin, Tolunay Kağan; Uludağ Üniversitesi/Sosyal Bilimler Enstitüsü/İşletme Anabilim Dalı/Muhasebe-Finansman Bilim Dalı.
1990Finansman bakış açısından ihracat teşvik tedbirleriCeylan, Ali; Hanağası, Hakkı; Uludağ Üniversitesi/Sosyal Bilimler Enstitüsü.
1991Kredi kartlarıCeylan, Ali; Tekay, Aytül; Uludağ Üniversitesi/Sosyal Bilimler Enstitüsü/İşletme Anabilim Dalı.
1995Menkul kıymet opsiyonlarıCeylan, Ali; Tunç, Sezgin; Uludağ Üniversitesi/Sosyal Bilimler Enstitüsü/İşletme Anabilim Dalı/Muhasebe Finansman Bilim Dalı.
1993-12Risk sermayesiCeylan, Ali; Sert, Necla; Uludağ Üniversitesi/Sosyal Bilimler Enstitüsü/İşletme Bölümü.
2000Sermaye piyasasında e-ticaretCeylan, Ali; Anbar, Adem; Uludağ Üniversitesi/Sosyal Bilimler Enstitüsü/İşletme Anabilim Dalı/Muhasebe Finansman Bilim Dalı.
1994Swap işlemleri ve Türkiye'de uygulamaCeylan, Ali; Uslu, Serpil; Uludağ Üniversitesi/Sosyal Bilimler Enstitüsü/İşletme Anabilim Dalı.
1994Türkiye'de finansal kiralama yoluyla küçük ve orta ölçekli işletmelerde franchising uygulamalarıCeylan, Ali; Battalcıoğlu, Cengiz; Uludağ Üniversitesi/Sosyal Bilimler Enstitüsü.
1999Uluslararası menkulleştirme ve gelişmekte olan ülkelerde uygulamalarCeylan, Ali; Alper, Değer; Uludağ Üniversitesi/Sosyal Bilimler Enstitüsü/İşletme Anabilim Dalı.