Browsing by Author Bursa Uludağ Üniversitesi/Sosyal Bilimler Enstitüsü/Ekonometri Anabilim Dalı/İstatistik Bilim Dalı.

Jump to: 0-9 A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z
or enter first few letters:  
Showing results 1 to 6 of 6
Issue DateTitleAuthor(s)
2018-06-26Aile içi kadına yönelik şiddeti etkileyen faktörlerin lojistik regresyon ile analiziIşığıçok, Erkan; Yazar, Gamze Nur; Bursa Uludağ Üniversitesi/Sosyal Bilimler Enstitüsü/Ekonometri Anabilim Dalı/İstatistik Bilim Dalı.
2019-09-06Çalışan memnuniyetini açıklayan faktörlerin incelenmesi ve kargo sektöründe bir uygulamaOğuzlar, Ayşe; Aksan, Adem; Bursa Uludağ Üniversitesi/Sosyal Bilimler Enstitüsü/Ekonometri Anabilim Dalı/İstatistik Bilim Dalı.
2020-01-09İlköğretim II.kademe öğrencilerinin internete yönelik bağımlılık gösterme eğilimlerinin araştırılmasıIşığıçok, Erkan; Hamarat, Begüm; Bursa Uludağ Üniversitesi/Sosyal Bilimler Enstitüsü/Ekonometri Anabilim Dalı/İstatistik Bilim Dalı.
2019-08-08İstatistiksel bakış açısıyla otomotiv sektöründe IATF 16949:2016 standardının kurulumu, yönetimi ve kalitenin iyileştirilmesiIşığıçok, Erkan; Türk, Gözde; Bursa Uludağ Üniversitesi/Sosyal Bilimler Enstitüsü/Ekonometri Anabilim Dalı/İstatistik Bilim Dalı.
2019-09-23Yapısal eşitlik modelleme ve marka değeri üzerine bir uygulamaTüzüntürk, Selim; Eke, Elif; Bursa Uludağ Üniversitesi/Sosyal Bilimler Enstitüsü/Ekonometri Anabilim Dalı/İstatistik Bilim Dalı.
2019-06-27Yapısal eşitlik modellemesi ile iş tatmini, örgütsel bağlılık ve tükenmişlik ilişkisinin incelenmesi: Kamu kurumunda bir uygulamaGürsakal, Sevda; Arslan, Nilüfer; Bursa Uludağ Üniversitesi/Sosyal Bilimler Enstitüsü/Ekonometri Anabilim Dalı/İstatistik Bilim Dalı.