Browsing by Author Bakar, Mustafa

Jump to: 0-9 A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z
or enter first few letters:  
Showing results 1 to 6 of 6
Issue DateTitleAuthor(s)
1988Afazili hastalarda komputerize tomografi ile lezyon lokalizasyonu ve afazı tipi ilişkisinin incelenmesiBakar, Mustafa; Uludağ Üniversitesi/Tıp Fakültesi/Nöroloji Anabilim Dalı.
2014Ekstrakranial aterosklerotik karotis arter darlığında endovasküler stentlemenin uzun dönem klinik ve radyolojik sonuçlarının incelenmesiBakar, Mustafa; Duran, Selcen; Uludağ Üniversitesi/Tıp Fakültesi/Nöroloji Anabilim Dalı.
2011Geçici iskemik atak sonrası inme gelişme riski ve riskin belirlenmesinde c-reaktif protein ve fibrinojenin rolüBakar, Mustafa; Turan, Aslı Bahar; Uludağ Üniversitesi/Tıp Fakültesi/Nöroloji Anabilim Dalı.
2010Klinik izole sendrom ve multiple skleroz hastalarında kognitif fonksiyon bozuklukların nörofizyolojik, nöropsikolojik testler ve nöroradyolojik olarak değerlendirilmesiTuran, Ömer Faruk; Bakar, Mustafa; Yıldız, Ayçin; Uludağ Üniversitesi/Tıp Fakültesi/Nöroloji Anabilim Dalı.
2010Multipl sklerozlu hastalarda beyin atrofisi, kognisyon ve optik koherans tomografi ilişkisinin sağlıklı kontroller ile karşılaştırılmasıBakar, Mustafa; Turan, Ömer Faruk; Yurtoğulları, Şükran Ç.; Uludağ Üniversitesi/Tıp Fakültesi/Nöroloji Anabilim Dalı.
2017Semptomatik ve asemptomatik karotis stenozu olan hastaların stentleme öncesi ve sonrası transkraniyal doppler ile mikroemboli sayımı yapılarak ilişkili faktörlerin belirlenmesiBakar, Mustafa; Uslu, Pınar Uzun; Uludağ Üniversitesi/Tıp Fakültesi/Nöroloji Anabilim Dalı.