Browsing by Author Başkaya, Hüseyin Savaş

Jump to: 0-9 A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z
or enter first few letters:  
Showing results 1 to 6 of 6
Issue DateTitleAuthor(s)
2000-03-29Bursa yöresindeki yüzeysel suların kirletici kaynakları ile Nilüfer Çayının kirlilik yüklerinin belirlenmesi ve çözüm önerileriBaşkaya, Hüseyin Savaş; Dedeoğlu, Yeşim; Uludağ Üniversitesi/Fen Bilimleri Enstitüsü/Çevre Mühendisliği Anabilim Dalı.
1997-09-12Bursa'nın katı atık sorunu ve çözüm önerileriBaşkaya, Hüseyin Savaş; Kargı, İpek Diğdem; Uludağ Üniversitesi/Fen Bilimleri Enstitüsü/Çevre Mühendisliği Anabilim Dalı.
2015-04-27Ham petrol ve petrol ürünleriyle kirlenmiş bir topraktaki bazı enzim aktivitelerinin zamana bağlı değişimiBaşkaya, Hüseyin Savaş; Kaya, Tuba; Uludağ Üniversitesi/Fen Bilimleri Enstitüsü/Çevre Mühendisliği Anabilim Dalı.
2006İçme sularından organik madde giderimi ve trihalometan oluşumunun önlenmesi için arıtma proseslerinin optimizasyonuBaşkaya, Hüseyin Savaş; Teksoy, Arzu; Uludağ Üniversitesi/Fen Bilimleri Enstitüsü/Çevre Mühendisliği Anabilim Dalı.
2012Madeni yağla çeşitli oranlarda kirlenmiş bir toprakta azot formlarının zamana bağlı değişimiBaşkaya, Hüseyin Savaş; Şen, Neşe; Uludağ Üniversitesi/Fen Bilimleri Enstitüsü/Çevre Mühendisliği Anabilim Dalı.
2006Türkiye'de uygulanan çevresel etki değerlendirme (ÇED) modelinin dünyadaki yaygın kullanılan örneklerle karşılaştırılmasıBaşkaya, Hüseyin Savaş; Yürüten, Sevim; Uludağ Üniversitesi/Fen Bilimleri Enstitüsü/Çevre Mühendisliği Anabilim Dalı.