Browsing by Author Aytuğ, Nilüfer

Jump to: 0-9 A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z
or enter first few letters:  
Showing results 1 to 6 of 6
Issue DateTitleAuthor(s)
2007Atlarda ehrlichosisin seroprevalansı ve bazı klinik ve laboratuvar bulgularının değerlendirilmesiKennerman, Engin; Aydın, Levent; Aytuğ, Nilüfer; Kaya, Güney; Uludağ Üniversitesi/Sağlık Bilimleri Enstitüsü /İç Hastalıkları Anabilim Dalı.
2005Atopik dermatitisli köpeklerin tanısında intradermal deri testleri ile allerjen spesifik Ig E düzeylerinin karşılaştırılmasıAytuğ, Nilüfer; Temizel, Ethem Mutlu; Uludağ Üniversitesi/Sağlık Bilimleri Enstitüsü/İç Hastalıkları Anabilim Dalı.
1999Köpeklerde atopinin klinik-hematolojik olarak değerlendirilmesi ve intradermal deri testlerinin uygulanmasıAytuğ, Nilüfer; Kırkpınar, Arzu; Uludağ Üniversitesi/Sağlık Bilimleri Enstitüsü/Veteriner İç Hastalıkları Anabilim Dalı.
1997Köpeklerde deneysel olarak oluşturulan vitamin D3 toksikasyonunun klinik, hematolojik, ultrasonografik ve biyokimyasal bulgularının değerlendirilmesiAytuğ, Nilüfer; Süzer, Fikriye; Uludağ Üniversitesi/Sağlık Bilimleri Enstitüsü/Veteriner İç Hastalıkları Anabilim Dalı.
2003-12-23Türkiye'deki önemli hayvanat bahçelerinde bulunan su kuşları ve bakıcılarında chlamydia psittaci prevalansının belirlenmesiAytuğ, Nilüfer; Karakuzulu, Hatice; Uludağ Üniversitesi/Sağlık Bilimleri Enstitüsü/İç Hastalıkları Anabilim Dalı.
2007Türkiye'deki tutsak ayıların sağlık durumlarının klinik ve laboratuar bulguları temelinde değerlendirilmesiAytuğ, Nilüfer; Dorrestein, Gerry M.; Cihan, Hüseyin; Uludağ Üniversitesi/Sağlık Bilimleri Enstitüsü/İç Hastalıkları Anabilim Dalı.