Browsing by Author Astarlıoğlu, Sabri

Jump to: 0-9 A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z
or enter first few letters:  
Showing results 1 to 20 of 24  next >
Issue DateTitleAuthor(s)
2002Beceriye dayalı ücretleme sistemi ve bir uygulamaAstarlıoğlu, Sabri; Kaymaz, Kurtuluş; Uludağ Üniversitesi/Sosyal Bilimler Enstitüsü/İşletme Anabilim Dalı/Yönetim Organizasyon Bilim Dalı.
2009Bursa Sanayi Bölgesindeki tekstil işletmelerinin yönetsel sistem ve süreçleri üzerinde likert modeliyle yapılan bir alan araştırmasıAstarlıoğlu, Sabri; Güven, Ezgi; Uludağ Üniversitesi/Sosyal Bilimler Enstitüsü/İşletme Anabilim Dalı/Yönetim ve Organizasyon Bilim Dalı.
2002Eğitim sürecinde denetim-verimlilik ilişkisi ve Polis Meslek Yüksekokulunda bir uygulamaAstarlıoğlu, Sabri; Çiçekli, Vadi; Uludağ Üniversitesi/Sosyal Bilimler Enstitüsü/İşletme Anabilim Dalı.
2008-08-29Geribildirim sisteminin çalışan perfomansı üzerine etkileri ve bir uygulamaAstarlıoğlu, Sabri; Kaymaz, Kurtuluş; Uludağ Üniversitesi/Sosyal Bilimler Enstitüsü/İşletme Anabilim Dalı/Yönetim ve Organizasyon Bilim Dalı.
1997Hizmet işletmelerinde toplam kalite yönetimi ve bir uygulama örneğiAstarlıoğlu, Sabri; Korkmaz, Ümit İhsan; Uludağ Üniversitesi/Sosyal Bilimler Enstitüsü/İşletme Anabilim Dalı/Yönetim ve Organizasyon Bilim Dalı.
1991İki faktör kuramı ve orta büyüklükte bir işletmede araştırmaAstarlıoğlu, Sabri; Oral, Tarık A.; Uludağ Üniversitesi/Sosyal Bilimler Enstitüsü.
1994İş değerlemesi sistemiAstarlıoğlu, Sabri; Dinçer, R. Demet; Uludağ Üniversitesi/Sosyal Bilimler Enstitüsü/İşletme Anabilim Dalı.
1993İşçilerin yönetime katılması ve Türkiye'deki uygulamaUludağ Üniversitesi/İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi.; Astarlıoğlu, Sabri
1972İşletmelerde kuruluş yeri faktörleri ve TOFAŞ üzerinde bir uygulamaUludağ Üniversitesi/İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi.; Astarlıoğlu, Sabri
1999İşletmelerde motivasyon ve orta ölçekli bir işletmede uygulamasıAstarlıoğlu, Sabri; Altınöz, Ümit Kıvanç; Uludağ Üniversitesi/Sosyal Bilimler Enstitüsü/İşletme Ana Bilim Dalı.
1994Kadın çalışanlar devamsızlık ve devir hızları, Bursa bölgesinde bir uygulamaAstarlıoğlu, Sabri; Kahyaoğlu, Gamze; Uludağ Üniversitesi/Sosyal Bilimler Enstitüsü/İşletme Anabilim Dalı.
2003Küçük ve orta ölçekli işletmelerde (KOBİ'lerde) stratejik planlama ve bir uygulamaAstarlıoğlu, Sabri; Göktekin, İnci Yılmaz; Uludağ Üniversitesi/Sosyal Bilimler Enstitüsü/İşletme Anabilim Dalı/Yönetim Organizasyon Bilim Dalı.
2000Medya işletmelerinde kurumsal kimlikAstarlıoğlu, Sabri; Korukçu, Yalın; Uludağ Üniversitesi/Sosyal Bilimler Enstitüsü/İşletme Anabilim Dalı/Yönetim Organizasyon Bilim Dalı.
1993Ödüllendirme sisteminin işletmelerde rolü ve önemiUludağ Üniversitesi/İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi.; Astarlıoğlu, Sabri
1999Öneri sistemi ve bir endüstri firmasında uygulama örneğiAstarlıoğlu, Sabri; Türkmen, Gülgün Ebren; Uludağ Üniversitesi/Sosyal Bilimler Enstitüsü/İşletme Anabilim Dalı/Yönetim ve Organizasyon Bilim Dalı.
1987Örgüt tasarımıUludağ Üniversitesi/İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi/İşletme Bölümü.; Astarlıoğlu, Sabri
1987Örgütlerde gelişme ve değiştirici müdahaleUludağ Üniversitesi/İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi.; Astarlıoğlu, Sabri
1996Örgütsel değerler sistemi, işletme başarısının temelleri ve etik yönetim kararlarıAstarlıoğlu, Sabri; Gümüş, Murat; Uludağ Üniversitesi/Sosyal Bilimler Enstitüsü/İşletme Anabilim Dalı/Yönetim ve Organizasyon Bilim Dalı.
1996Performans değerlendirme sonuçlarının eğitim faaliyetlerinde kullanılmasıAstarlıoğlu, Sabri; Obuz, Nuray; Uludağ Üniversitesi/Sosyal Bilimler Enstitüsü/İşletme Anabilim Dalı/Yönetim Organizasyon Bilim Dalı.
1994Stratejik planlama işleminde etkin bir organizasyon geliştirme modeliAstarlıoğlu, Sabri; Selengil, Serdar; Uludağ Üniversitesi/Sosyal Bilimler Enstitüsü/Yönetim ve Organizasyon Anabilim Dalı.