Browsing by Author Armağan, Erol

Jump to: 0-9 A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z
or enter first few letters:  
Showing results 1 to 18 of 18
Issue DateTitleAuthor(s)
2017Acil servise başvuran adli vaka olarak değerlendirilen olgulara düzenlenen adli raporların usul ve içeriğinin retrospektif olarak incelenmesiArmağan, Erol; Kahriman, Nezahat Duruk; Uludağ Üniversitesi/Tıp Fakültesi/Acil Tıp Anabilim Dalı.
2016Acil servise başvuran gebe hastaların epidemiyolojik incelemesiArmağan, Erol; Çiftçi, T. Cevher; Uludağ Üniversitesi/Tıp Fakültesi/Acil Tıp Anabilim Dalı.
2012Acil servise başvuran hastalarda asit-baz bozukluklarının analiziArmağan, Erol; Öner, Nuran; Uludağ Üniversitesi/Tıp Fakültesi/Acil Tıp Anabilim Dalı.
2016Acil servise başvuran künt travmalı olgularda fizik muayene ve travma mekanizmasının tomografi sonuçlarıyla karşılaştırmalı değerlendirilmesiArmağan, Erol; Aydın, Mevlüt Okan; Uludağ Üniversitesi/Tıp Fakültesi/Acil Tıp Anabilim Dalı.
2012Acil Servise başvuran onkolojik veya hematolojik maligniteli hastalarda modifiye erken uyarı skoru (MEWS) ile mortalite ve morbiditenin belirlenmesiArmağan, Erol; Aygün, Hüseyin; Uludağ Üniversitesi/Tıp Fakültesi/Acil Tıp Anabilim Dalı.
2016Acil servise başvuran travma hastalarının mortalite tahmininde triyaj erken uyarı skoru (TEWS) değerliliğiArmağan, Erol; Torun, Gökan; Uludağ Üniversitesi/Tıp Fakültesi/Acil Tıp Anabilim Dalı.
2016Acil servise başvuruları kulak burun boğaz acili olarak değerlendirilen hastaların epidemiyolojik açıdan incelenmesiArmağan, Erol; Ertek, Engin; Uludağ Üniversitesi/Tıp Fakültesi/Acil Tıp Anabilim Dalı.
2011Acil servise gelen kene tutunması olgularının incelenmesiArmağan, Erol; Küfeciler, Tarkan; Uludağ Üniversitesi/Tıp Fakültesi/Acil Tıp Anabilim Dalı.
2014Acil servise karın ağrısı şikayeti ile başvuran 45-64 yaş ile 65 yaş ve üzeri hastaların karşılaştırılması ve tanılarının fizyolojik değişikliklerle ilişkisinin değerlendirilmesiArmağan, Erol; Mert, Dilek Kostak; Uludağ Üniversitesi/Tıp Fakültesi/Acil Tıp Anabilim Dalı.
2014Acil servise non-travmatik bilinç değişikliği ile başvuran 65 yaş altı ile 65 yaş ve üzeri hastaların etiyolojik nedene yönelik karşılaştırılmasıArmağan, Erol; Yıldırım, Harun; Uludağ Üniversitesi/Tıp Fakültesi/Acil Tıp Anabilim Dalı.
2012Acil Serviste inme tanısı almış olan 65 yaş ve üstü hastaların karşılaştırılmasıArmağan, Erol; İnal, Taylan; Uludağ Üniversitesi/Tıp Fakültesi/Acil Tıp Anabilim Dalı.
2017Acil serviste toplum kökenli enfeksiyonu olan hastalarda sepsis I ve sepsis III kriterleri ile meds, mews ve curb-65 kriterlerinin prognostik kestirimlerinin değerlendirilmesiArmağan, Erol; Beğenen, Maruf; Uludağ Üniversitesi/Tıp Fakültesi/Acil Tıp Anabilim Dalı.
2010Acil Serviste verilen tetanoz profilaksisinin uygunluğunun değerlendirilmesiArmağan, Erol; Şimşek, Gözde; Uludağ Üniversitesi/Tıp Fakültesi/Acil Tıp Anabilim Dalı.
2014Acil servisten kliniklere ya da yoğun bakımlara yapılan yatışlarda hasta transport uygunluğunun değerlendirilmesiArmağan, Erol; Durak, Vahide Aslıhan; Uludağ Üniversitesi/Tıp Fakültesi/Acil Tıp Anabilim Dalı.
2016Alzheimer hastalığı tanısı olan ve olmayan, 65 yaş üstü hastaların acil servis başvurularının incelenmesiArmağan, Erol; Veral, Serdar; Uludağ Üniversitesi/Tıp Fakültesi/Acil Tıp Anabilim Dalı.
2011Renal transplant hastalarının acil servise başvurularının irdelenmesiArmağan, Erol; Kocabaş, Egemen; Uludağ Üniversitesi/Tıp Fakültesi/Acil Tıp Anabilim Dalı.
2016Uludağ Üniversitesi acil servisine göz yakınmaları ile başvuran hastaların demografik analizi, tanı, tedavi ve morbidite üzerine etkili faktörlerArmağan, Erol; Karasu, Özlem; Uludağ Üniversitesi/Tıp Fakültesi/Acil Tıp Anabilim Dalı.
2014Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi Acil Servisine başvuran hasta özelliklerine göre uygun acil servis tasarımının belirlenmesiArmağan, Erol; Sert, Pınar Çınar; Uludağ Üniversitesi/Tıp Fakültesi/Acil Tıp Anabilim Dalı.