Browsing by Author Alp, Alev

Jump to: 0-9 A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z
or enter first few letters:  
Showing results 1 to 6 of 6
Issue DateTitleAuthor(s)
2017Diz osteoartritli hastalarda femoral kıkırdak kalınlığının ultrasonografi ile değerlendirilmesi ve osteoporoz ile ilişkisinin araştırılmasıAlp, Alev; Altuğ Özövez, Gamze; Uludağ Üniversitesi/Tıp Fakültesi/Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Anabilim Dalı.
2018Diz osteoartritli hastalarda radyolojik evre ile q açısı, femoral kıkırdak kalınlığı ve klinik parametreler arasındaki ilişkinin değerlendirilmesiAlp, Alev; Karabulut, Merve; Uludağ Üniversitesi/Tıp Fakültesi/Fiziksel Tıp ve Rehabilitasyon Anabilim Dalı.
2009Karpal tünel sendromlu hastalarda kortikosteroid fonoforezin etkinliğiAlp, Alev; Çelen, Hüseyin; Uludağ Üniversitesi/Tıp Fakültesi/Fiziksel Tıp ve Rehabilitasyon Anabilim Dalı.
2012Karpal Tünel Sendromu'nda karpal kemik mobilizasyonunun etkinliğiAlp, Alev; Çapanoğlu, Berna; Uludağ Üniversitesi/Tıp Fakültesi/Fiziksel Tıp ve Rehabilitasyon Anabilim Dalı.
2016Miyofasyal ağrı sendromu (MAS)'da kuru iğneleme ve konvansiyonel TENS tedavilerinin etkinliğinin karşılaştırılmasıAlp, Alev; Baştuğ, Erol; Uludağ Üniversitesi/Tıp Fakültesi/Fiziksel Tıp ve Rehabilitasyon Anabilim Dalı.
2016Subakromiyal sıkışma sendromu olan hastalarda omuz ultrasonografi bulguları ile fonksiyonel durumunun karşılaştırılmasıAlp, Alev; Coşgun, Şeyma; Uludağ Üniversitesi/Tıp Fakültesi/Fiziksel Tıp ve Rehabilitasyon Anabilim Dalı.