Browsing by Author Akkaya, Cengiz

Jump to: 0-9 A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z
or enter first few letters:  
Showing results 1 to 7 of 7
Issue DateTitleAuthor(s)
2015Bipolar bozukluk major depresyon döneminde akıl teorisi işlev bozukluğuAkkaya, Cengiz; Genç, Şengül Gürbüz; Uludağ Üniversitesi/Tıp Fakültesi/Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Anabilim Dalı.
2019Depresyon hastalarında çocukluk ve yetişkin bağlanma stilleriAkkaya, Cengiz; Bıyık, Büşra Sümeyye; Bursa Uludağ Üni̇versi̇tesi̇/Sağlik Bi̇li̇mleri̇ Ensti̇tüsü/Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Anabilim Dalı.
2021-03-12Majör depresyon ile narsisistik kişilik bozukluğu arasındaki ilişkinin araştırılmasıAkkaya, Cengiz; Halisçelik, Murat; Bursa Uludağ Üniversitesi/Sağlık Bilimleri Enstitüsü/Psikiyatri (Klinik Psikoloji-Erişkin) Anabilim Dalı.; 0000-0003-1365-2756
2018Ostominin, hastaların yaşam kalitesi, depresyon ve anksiyete düzeyleri üzerindeki etkilerinin incelenmesiAkkaya, Cengiz; Türk, Eralp; Uludağ Üniversitesi/Tıp Fakültesi/Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Anabilim Dalı.
2016Özkıyım girişiminde bulunmuş ve bulunmamış iki uçlu bozukluk hastalarının intihar düşüncesi, kaygı, umutsuzluk ve işlevselik düzeyleri açısından karşılaştırılmasıAkkaya, Cengiz; Akkoyun, Ayşe Zeynep; Uludağ Üniversitesi/Tıp Fakültesi/Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Anabilim Dalı.
2012Remisyondaki bipolar duygudurum bozukluğu hastalarının, erişkin tip dikkat eksikliği ve hiperaktivite bozukluğu ek tanısı olup olmamasına göre bilişsel işlevler açısından karşılaştırılmasıAkkaya, Cengiz; Gündüz, Cem; Uludağ Üniversitesi/Tıp Fakültesi/Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Anabilim Dalı.
2019Uludağ Üniversitesi Tıp fakültesi ruh sağlığı ve hastalıkları polikliniği takibinde olan hastaların tanısal stabilitesinin retrospektif olarak incelenmesiAkkaya, Cengiz; Çilingir, Çağdaş; Uludağ Üniversitesi/Tıp Fakültesi/Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Anabilim Dalı.