Browsing by Author Akat, Ömer

Jump to: 0-9 A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z
or enter first few letters:  
Showing results 1 to 10 of 10
Issue DateTitleAuthor(s)
1995Emlak pazarlaması ve Bursa Bölgesi'nde bir uygulamaAkat, Ömer; Altıntaş, Murat Hakan; Uludağ Üniversitesi/Sosyal Bilimler Enstitüsü/İşletme Anabilim Dalı/Üretim Yönetimi ve Pazarlama Bilim Dalı.
2000Bir global rekabet stratejisi olarak stratejik işbirlikleri ve pazar etkinliğine katkılarıAkat, Ömer; Kanıbir, Hüseyin; Uludağ Üniversitesi/Sosyal Bilimler Enstitüsü/İşletme Anabilim Dalı.
1999İhracat pazarlaması açısından sektörel dış ticaret şirketleri: Türkiye örneği ve bir uygulamaAkat, Ömer; Başaran, Tevfik; Uludağ Üniversitesi/Sosyal Bilimler Enstitüsü/İşletme Anabilim Dalı/Üretim Yönetimi ve Pazarlama Bilim Dalı.
2004Kâr amacı gütmeyen kuruluşlarda pazarlamanın yeri ve Bursa Nilüfer Belediyesi'nde bir uygulamaAkat, Ömer; Bağdaş, Yiğit; Uludağ Üniversitesi/Sosyal Bilimler Enstitüsü/İşletme Anabilim Dalı/Üretim Yönetimi ve Pazarlama Bilim Dalı.
2012-06-15Marka kişiliği, hizmetin kalitesi, hizmete duyulan güven ve sadakat ilişkisi üzerine yapısal eşitlik modellemesi analiziAkat, Ömer; Dülgeroğlu, İsmail; Uludağ Üniversitesi/Sosyal Bilimler Enstitüsü/İşletme Anabilim Dalı.
1999Müşteri tatmininden müşteriye değer sağlama analizine doğru bir yapılanma ve bir analiz önerisiAkat, Ömer; Altıntaş, Murat Hakan; Uludağ Üniversitesi/Sosyal Bilimler Enstitüsü/İşletme Anabilim Dalı.
2006-11-17Pazarlama karar destek sistemlerinin pazarlama bilgi sistemi açısından önemi ve Migros'da örnek bir pazarlama bilgi sistemi oluşturulmasıAkat, Ömer; Naharcı, Banu; Uludağ Üniversitesi/Sosyal Bilimler Enstitüsü/İşletme Anabilim Dalı/Üretim Yönetimi ve Pazarlama Bilim Dalı.
2008Pazarlama stratejilerinin oluşturulmasında marka değerinin etkisi ve bir uygulamaAkat, Ömer; Taşkın, Çağatay; Uludağ Üniversitesi/Sosyal Bilimler Enstitüsü/İşletme Anabilim Dalı/Üretim Yönetimi ve Pazarlama Bilim Dalı.
1997Politika pazarlaması: örnekleriyle Türkiye'de politika pazarlaması ve bir kampanya araçları etkinlik araştırmasıAkat, Ömer; Attilla, Nülüfer; Uludağ Üniversitesi/Sosyal Bilimler Enstitüsü/İşletme Anabilim Dalı/Üretim Yönetimi ve Pazarlama Bilim Dalı.
2003Tüketici satın alma modelleri ve Bursa bölgesinde bir uygulamaAkat, Ömer; Pekgüleç, Emrah; Uludağ Üniversitesi/Sosyal Bilimler Enstitüsü/İşletme Anabilim Dalı/Üretim Yönetimi ve Pazarlama Bilim Dalı.