Browsing by Author Akın, Selçuk

Jump to: 0-9 A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z
or enter first few letters:  
Showing results 1 to 6 of 6
Issue DateTitleAuthor(s)
-Alt göz kapağı konjonktiva defektlerinin rekonstrüksiyonunda ciltaltı derin fasyanın tavşan modelinde kullanımıAkın, Selçuk; Çeçen, Süleyman; Bursa Uludağ Üniversitesi/Tıp Fakültesi/Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Anabilim Dalı.
2012Diyabetik sıçanlarda captopril + angiotensin II kombinasyon tedavisinin random patern deri fleplerinin yaşayabilirliği üzerine etkisiAkın, Selçuk; Aygören, Binevş Heja; Uludağ Üniversitesi/Tıp Fakültesi/Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Anabilim Dalı.
2008Doksorubisin ekstravazasyonunun sebep olduğu doku hasarını önlemek için karnitin kullanımı: Deneysel çalışmaAkın, Selçuk; Menderes, Vedat; Uludağ Üniversitesi/Tıp Fakültesi/Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Anabilim Dalı/El Cerrahisi Bilim Dalı.
2010İskemik deri ülserlerinin tedavisinde mezoterapinin etkisi: Tavşanlarda deneysel çalışmaAkın, Selçuk; Kantürk, Rıza; Uludağ Üniversitesi/Tıp Fakültesi/Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Anabilim Dalı.
2013Kıkırdak defektlerinin onarımında yağ grefti kullanımıAkın, Selçuk; Alakbarov, Vugar; Uludağ Üniversitesi/Tıp Fakültesi/Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Anabilim Dalı.
1992Mikrovasküler serbest radial ön kol flebi ile çeşitli defektlerin onarımıAkın, Selçuk; Uludağ Üniversitesi/Tıp Fakültesi/Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Anabilim Dalı.