Browsing by Author Şentürk, Aysan

Jump to: 0-9 A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z
or enter first few letters:  
Showing results 1 to 7 of 7
Issue DateTitleAuthor(s)
2018-09-08Bursa ilinde öğrenci-veli- öğretmenlerin eğitim bilişim ağının kullanım sıklığının belirlenmesiŞentürk, Aysan; Özgümüş, Özkan; Uludağ Üniversitesi/Eğitim Bilimleri Enstitüsü/Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Eğitimi Anabilim Dalı.
2008Eğitim fakültelerinde bilgisayar okur-yazarlığının internet tabanlı öğretim tasarımı ile desteklenmesiŞentürk, Aysan; Uzun, Adem; Uludağ Üniversitesi/Sosyal Bilimler Enstitüsü/İlköğretim Anabilim Dalı.
2017-04-28Eğitsel veri madenciliği ile öğrenci profillerinin belirlenmesiŞentürk, Aysan; Ersöz, Abdullah Ragıp; Uludağ Üniversitesi/Eğitim Bilimleri Enstitüsü/Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Eğitimi Anabilim Dalı.
1995Kümeleme analizi ve bir uygulamaAytaç, Mustafa; Şentürk, Aysan; Uludağ Üniversitesi/Sosyal Bilimler Enstitüsü/Ekonometri Anabilim Dalı/İstatistik Bilim Dalı.
2014-09-19Ortaöğretimdeki sayısal derslerde etkileşimli tahtanın etkin kullanımının araştırılmasıŞentürk, Aysan; Görhan, Meryem Fulya; Uludağ Üniversitesi/Eğitim Bilimleri Enstitüsü/Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Eğitimi Anabilim Dalı.
1998Ömür verileri analizi ve bir uygulamaAytaç, Mustafa; Şentürk, Aysan; Uludağ Üniversitesi/Sosyal Bilimler Enstitüsü/Ekonometri Anabilim Dalı/İstatistik Bilim Dalı.
2019-06-17Üstün yetenekli 9-11 yaş grubu öğrencileri için oyun tasarımı ve kodlama eğitimi- Kodu Game Lab örneğiŞentürk, Aysan; Toklu, Ebru; Bursa Uludağ Üniversitesi/Eğitim Bilimleri Enstitüsü/Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Eğitimi Anabilim Dalı.