Browsing by Author Şen, Ayşin

Jump to: 0-9 A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z
or enter first few letters:  
Showing results 1 to 9 of 9
Issue DateTitleAuthor(s)
2008Konjuktival yolla uygulanan azaltılmış (reduced) doz brucella rev 1 aşı etkinliğinin incelenmesiŞen, Ayşin; Hacıömeroğlu, Senem; Uludağ Üniversitesi/Sağlık Bilimleri Enstitüsü/Mikrobiyoloji Anabilim Dalı.
1999Koyun atıklarından Brusella cinsi mikroorganizmaların izolasyonu ve biyotiplendirilmesiŞen, Ayşin; Erdenliğ, Sevil; Uludağ Üniversitesi/Sağlık Bilimleri Enstitüsü/Veteriner Mikrobiyoloji Anabilim Dalı.
1999Koyun ve kuzuların bronchopneumonilerde haemophilus cinsi mikroorganizmaların bakteriyolojik tanısıŞen, Ayşin; Aydın, Fulya Taşangil; Uludağ Üniversitesi/Sağlık Bilimleri Enstitüsü/Veteriner Mikrobiyoloji Anabilim Dalı.
2013-10-30Bir koyun-keçi sürüsünde gözlenen dermatophilus congolensis infeksiyonuUludağ Üniversitesi/Veteriner Fakültesi.; Göçmen, Hüban; Şen, Ayşin
2012-03-20Modern hayvan hastanesinin hasta profiline, eğitime ve hasta sahiplerinin memnuniyetine etkisiUludağ Üniversitesi/Veteriner Fakültesi.; Uludağ Üniversitesi/İktisadi ve İdari İlimler Bilimler Fakültesi/Ekonometri Bölümü.; Batmaz, Hasan; Bayram, Nuran; Kennerman, Engin; Yalçın, Ebru; Şen, Ayşin
2007Sığır ve koyun atıklarında Brucella cinsi mikroorganizmaların bakteriyolojik tanısıŞen, Ayşin; Büyükcangaz, Esra; Uludağ Üniversitesi/Sağlık Bilimleri Enstitüsü/Mikrobiyoloji Anabilim Dalı.
2000-10-09Tavuk ve hindilerde turkey rhinotracheitis virus (trtv) antikorlarının elısa ile belirlenmesiÇokal, Yavuz; Bursa Uludağ Üniversitesi/Veteriner Fakültesi.; Şen, Ayşin
2001-04-13Tavuk ve hindilerin turkey rhinotracheitis virus (TRTV) infeksiyonu üzerinde serolojik ve mikrobiyolojik incelemelerŞen, Ayşin; Çokal, Yavuz; Uludağ Üniversitesi/Sağlık Bilimleri Enstitüsü/Veteriner Mikrobiyoloji Anabilim Dalı.
1991Yumurta tavuğu, damızlık ve broiler işletmelerinde İnfeksiyöz Bronşitis'in teşhisi ve hastalığın prevalansıMinbay, Ahmet; Şen, Ayşin; Uludağ Üniversitesi/Sağlık Bilimleri Enstitüsü/Veteriner Mikrobiyoloji Anabilim Dalı.