Browsing by Author Şanver, Mehmet

Jump to: 0-9 A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z
or enter first few letters:  
Showing results 1 to 10 of 10
Issue DateTitleAuthor(s)
2015-06-15Alternatif okul yaklaşımlarında din ve değerler eğitimiŞanver, Mehmet; Erakkuş, Özgür; Uludağ Üniversitesi/Sosyal Bilimler Enstitüsü/Felsefe ve Din Bilimleri Anabilim Dalı/Din Eğitimi Bilim Dalı.
2014-08-26Din eğitimi açısından İsra SuresiŞanver, Mehmet; Aydin, Kerim; Uludağ Üniversitesi/Sosyal Bilimler Enstitüsü/Felsefe ve Din Bilimleri Anabilim Dalı/Din Eğitimi Bilim Dalı.
2001Dinî tebliğ ve eğitim açısından Kur’an’da insan psikolojisi ve özellikleriUludağ Üniversitesi/İlahiyat Fakültesi.; Şanver, Mehmet
2006Diyanet İşleri Başkanlığı hizmet içi eğitim ihtisas kurslarının din eğitimi açısından değerlendirilmesiŞanver, Mehmet; Kara, Mustafa; Uludağ Üniversitesi/Sosyal Bilimler Enstitüsü/İlk Öğretim Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Anabilim Dalı.
2018-02-07İmam hatip okulları müdürlerinin liderlik anlayışlarıŞanver, Mehmet; Sevinç, Şengül; Uludağ Üniversitesi/Sosyal Bilimler Enstitüsü/Felsefe ve Din Bilimleri Anabilim Dalı/Din Eğitimi Bilim Dalı.
1998Kur'an'da tebliğ metodlarıÖcal, Mustafa; Şanver, Mehmet; Uludağ Üniversitesi/Sosyal Bilimler Enstitüsü/Felsefe ve Din Bilimleri Anabilim Dalı/Din Eğitimi Bilim Dalı.
2016-05-16Montessori Okullarında temel eğitimde din ve değerler eğitimiyle ilgili derslerErakkuş, Özgür; Uludağ Üniversitesi/İlahiyat Fakültesi/Felsefe ve Din Bilimleri Bölümü.; Şanver, Mehmet
2014-01-09Sırbistan'da İslam din eğitimiŞanver, Mehmet; Amidi, Seid; Uludağ Üniversitesi/Sosyal Bilimler Enstitüsü/Felsefe ve Din Bilimleri Anabilim Dalı/Din Eğitimi Bilim Dalı.
1990T.B.M.M. tutanaklarına göre Türkiye'de din eğitimi (1946-1957)Öcal, Mustafa; Şanver, Mehmet; Uludağ Üniversitesi/Sosyal Bilimler Enstitüsü.
2011-10-17XIII. yüzyılda Anadolu'da din eğitim: Yunus Emre örneğiŞanver, Mehmet; Suliman, Ozaj; Uludağ Üniversitesi/Sosyal Bilimler Enstitüsü/Felsefe ve Din Bilimleri Anabilim Dalı/Din Eğitimi Bilim Dalı.