Browsing by Author Şahin, Hüseyin

Jump to: 0-9 A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z
or enter first few letters:  
Showing results 1 to 17 of 17
Issue DateTitleAuthor(s)
20111980 sonrası serbestleşme döneminde Türkiye'de şeker sanayiiŞahin, Hüseyin; Yıldırım, Ömer; Uludağ Üniversitesi/Sosyal Bilimler Enstitüsü/İktisat Ana Bilim Dalı.
2008Ab üyeliğinin Yunanistan ekonomisine etkileri ve Türkiye'nin üyeliği bakımından bir değerlendirmeŞahin, Hüseyin; Serdar, Ahmet; Uludağ Üniversitesi/Sosyal Bilimler Enstitüsü/İktisat Anabilim Dalı.
2007Avrupa Birliği ve Türkiye'de serbest bölgelerŞahin, Hüseyin; Yazıcılar, Selin; Uludağ Üniversitesi/Sosyal Bilimler Enstitüsü/İktisat Anabilim Dalı.
2003Avrupa Birliği'nde ve Türkiye'de küçük ve orta boy işletmeler (KOBİ'ler)Şahin, Hüseyin; Basılgan, Müslüm; Uludağ Üniversitesi/Sosyal Bilimler Enstitüsü/İktisat Anabilim Dalı/İktisat Teorisi Bilim Dalı.
2003Azerbaycan'ın ekonomik yapısı ve petrolün ekonomideki yeriŞahin, Hüseyin; Nebiyev, Seymur; Uludağ Üniversitesi/Sosyal Bilimler Enstitüsü/İktisat Anabilim Dalı.
2010-07-13Bankalararası para piyasası üzerine teorik ve uygulamalı bir incelemeŞahin, Hüseyin; Gökçe, Mehmet; Uludağ Üniversitesi/Sosyal Bilimler Enstitüsü/İktisat Anabilim Dalı.
2002Batı Trakya Türkleri'nin ekonomik durumu ve sorunlarıŞahin, Hüseyin; Serdar, Ahmet; Uludağ Üniversitesi/Sosyal Bilimler Enstitüsü/İktisat Anabilim Dalı/İktisat Teorisi ve İktisat Tarihi Bilim Dalı.
2013-07-30Finansal regülasyon ve finansal krizlerŞahin, Hüseyin; İlhan, Ali; Uludağ Üniversitesi/Sosyal Bilimler Enstitüsü/İktisat Anabilim Dalı.
2000Kamu kesimi iç borçlanmasının makro ekonomik etkileri ve Türkiye örneğiŞahin, Hüseyin; Aklan, Nejla Adanur; Uludağ Üniversitesi/Sosyal Bilimler Enstitüsü/İktisat Anabilim Dalı.
2010-11-29Küresel krizde Türk bankacılık sektörü: Türk bankacılık sektöründe düzenlemelerin küresel kriz ortamında etkinliğiŞahin, Hüseyin; İyice, Muammer; Uludağ Üniversitesi/Sosyal Bilimler Enstitüsü/İktisat Anabilim Dalı/Uluslararası İktisat Ve İktisadi Gelişmeler Bilim Dalı.
2005Piyasa ekonomisi sisteminde süpermarketler: Perakende mübadele aşamasında toplulaşmanın ekonomik etkileriŞahin, Hüseyin; Gürsel, Volkan; Uludağ Üniversitesi/Sosyal Bilimler Enstitüsü/İktisat Anabilim Dalı.
2006Serbest piyasaya geçiş ekonomilerinde gerçekleştirilen reform hareketi ve Türkmenistan örneğiŞahin, Hüseyin; Işık, Abdurrahman; Uludağ Üniversitesi/Sosyal Bilimler Enstitüsü/İktisat Anabilim Dalı.
1998Teknolojik gelişmenin Türkiye'de bankacılık sektörüne etkileriŞahin, Hüseyin; Gülmez, Dilek; Uludağ Üniversitesi/Sosyal Bilimler Enstitüsü/İktisat Anabilim Dalı/Genel İktisat Politikası.
1996Tekstil sektörünün Türkiye ekonomisindeki yeri, önemi ve sorunlarıŞahin, Hüseyin; Ayaz, Ümit; Uludağ Üniversitesi/Sosyal Bilimler Enstitüsü/İktisat Anabilim Dalı/Genel İktisat Politikası Bilim Dalı.
1995Türkiye'de sermaye piyasasındaki yeni araçlar: sermaye piyasasının gelişimiŞahin, Hüseyin; Kocaşahinler, Leyla; Uludağ Üniversitesi/Sosyal Bilimler Enstitüsü/İktisat Anabilim Dalı.
1995Türkiye'de yabancı sermaye yatırımlarıŞahin, Hüseyin; Adanur, Nejla; Uludağ Üniversitesi/Sosyal Bilimler Enstitüsü/İktisat Anabilim Dalı.
1995Yeni sanayileşen bir ülkede merkez bankasının ekonomik istikrarı sağlamadaki rolüŞahin, Hüseyin; Fozilov, Rahmatullah; Uludağ Üniversitesi/Sosyal Bilimler Enstitüsü/İktisat Anabilim Dalı.