Browsing by Author Şahin, Şenay

Jump to: 0-9 A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z
or enter first few letters:  
Showing results 1 to 9 of 9
Issue DateTitleAuthor(s)
2005-01-1012-13 yaş grubu yüzücülerin anaerobik, aerobik kapasitelerinin incelenmesi ve oksidan ve antioksidan dengenin değerlendirilmesiKuter, Füsun Öztürk; Şahin, Şenay; Uludağ Üniversitesi/Sağlık Bilimleri Enstitüsü/Beden Eğitimi ve Spor Anabilim Dalı.
2017-01-0413-14 yaş grubu bilgisayar oyuncuları ile çeşitli branşlardaki sporcuların basit reaksiyon zamanlarının incelenmesiŞahin, Şenay; Birinci, Yakup Zühtü; Uludağ Üniversitesi/Eğitim Bilimleri Enstitüsü/Beden Eğitimi ve Spor Anabilim Dalı/Beden Eğitimi ve Spor Bilim Dalı.
2019-08-2914-15 yaşarası kadın artistik ve aerobik cimnastikçilerin mental rotasyon dinamik denge parmak vuru ve reaksiyon zamanlarının incelenmesiŞahin, Şenay; Cesur, Nilay; Bursa Uludağ Üniversitesi/Eğitim Bilimleri Enstitüsü/Beden Eğitimi ve Spor Anabilim Dalı.
2020-02-21Beden eğitimi ve spor öğretmenlerinin ve öğretmen adaylarının program okuryazarlık ve beden eğitimi öğretim yeterliliği düzeylerinin incelenmesiŞahin, Şenay; Gülpek, Umut; Bursa Uludağ Üniversitesi/Eğitim Bilimleri Enstitüsü/Beden Eğitimi ve Spor Anabilim Dalı.
2019-01-28Bursada yaşayan voleybol antrenörlerinin durumluk ve sürekli kaygı düzeylerinin yaş, belge türü çalıştırdığı takım düzeyi ve sporcu özgeçmişine göre incelenmesiŞahin, Şenay; Yıldız, Atakan; Bursa Uludağ Üniversitesi Eğitim Bilimleri Enstitüsü/Beden Eğitimi ve Spor Anabilim Dalı.
2018-06-02İleri düzey badmintoncularda mental rotasyon, reaksiyon zamanı ve dinamik denge testleri başarı düzeylerinin karşılaştırılmasıŞahin, Şenay; Kandemir, Cem; Bursa Uludağ Üniversitesi/Eğitim Bilimleri Enstitüsü/Beden Eğitimi ve Spor Anabilim Dalı.
2018-05-07Raket sporcuları ve spor yapmayan üniversite öğrencilerinin reaksiyon zamanlarının, mental rotasyon performanslarının ve seçkili eylem düzeni başarı düzeylerinin karşılaştırılmasıŞahin, Şenay; Gürkan, Derya Ayşen; Uludağ Üniversitesi/Eğitim Bilimleri Enstitüsü/Beden Eğitimi ve Spor Anabilim Dalı/Beden Eğitimi ve Spor Bilim Dalı.
2020-01-13Spor yapan ve yapmayan i̇şi̇tme engelli̇lerde mental rotasyon, seçki̇li̇ eylem düzeyi ve reaksiyon zamanı performanslarının karşılaştırılmasıŞahin, Şenay; Güngör, Ali Kamil; Bursa Uludağ Üniversitesi/Sağlık Bilimleri Enstitüsü/Antrenörlük Eğitimi Anabilim Dalı.
2019-09-09Üst düzey sporcular ve bilgisayar oyuncularının karar verme stilleri ile görsel reaksiyon zamanlarının incelenmesiŞahin, Şenay; Kösem, Gökhan Mert; Uludağ Üniversitesi/Eğitim Bilimleri Enstitüsü/Beden Eğitimi ve Spor Anabilim Dalı.