Browsing by Author Çelikçapa, Feray Odman

Jump to: 0-9 A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z
or enter first few letters:  
Showing results 1 to 20 of 20
Issue DateTitleAuthor(s)
2001Belgeli turizm işletmelerinde nitelikli personel ihtiyacı ve Türkiye'de turizm eğitimiÇelikçapa, Feray Odman; Sarı, Alaattin; Uludağ Üniversitesi/Sosyal Bilimler Enstitüsü/İşletme Anabilim Dalı/Üretim Yönetimi ve Pazarlama Bilim Dalı.
1988Bursa Organize Sanayi Bölgesi'nde otomotiv yan sanayi ile ilgili bir araştırmaUludağ Üniversitesi/İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi/İşletme Bölümü.; Çelikçapa, Feray Odman; Gökay, Gül
2000Deneysel tasarım yöntemi ve bir dokuma işletmesinde uygulanmasıÇelikçapa, Feray Odman; Kıyak, Ercan; Uludağ Üniversitesi/Sosyal Bilimler Enstitüsü/İşletme Anabilim Dalı/Üretim Yönetimi ve Pazarlama Bilim Dalı.
2007-03-07Deniz taşımacılığında lojistik sisteminin performans ölçümü ve bir uygulamaÇelikçapa, Feray Odman; Gönel, Gökçe; Uludağ Üniversitesi/Sosyal Bilimler Enstitüsü/İşletme Anabilim Dalı.
1988Esnek üretim sistemlerinin pazarlama stratejilerine etkileriUludağ Üniversitesi/İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi.; Çelikçapa, Feray Odman
2005Hücresel üretim : Hücrelerin oluşturulmasında kullanılan yöntemlerin analizi ve bir vinç atölyesinde uygulamaÇelikçapa, Feray Odman; Başaran, Bülent; Uludağ Üniversitesi/Sosyal Bilimler Enstitüsü/İşletme Anabilim Dalı/Üretim Yönetimi ve Pazarlama Bilim Dalı.
1997İlaç sektöründe kalite kontrol ve pazarlama ilişkisiÇelikçapa, Feray Odman; Arslan, Güldeniz; Uludağ Üniversitesi/Sosyal Bilimler Enstitüsü/İşletme Anabilim Dalı/Üretim Yönetimi ve Pazarlama Bilim Dalı.
1988İleri üretim teknolojileri, üretim yönetimine etkileri ve bir araştırmaÇelikçapa, Feray Odman; Uludağ Üniversitesi/Sosyal Bilimler Enstitüsü.
1994İş çizelgelemesi - I -Uludağ Üniversitesi/İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi.; Çelikçapa, Feray Odman
1994İş çizelgelemesi - II -Uludağ Üniversitesi/İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi.; Çelikçapa, Feray Odman
1997İşletme kaynakları planlaması ve otomotiv yan sanayinde bir uygulamasıÇelikçapa, Feray Odman; Atay, Yüce Osman; Uludağ Üniversitesi/Sosyal Bilimler Enstitüsü/İşletme Anabilim Dalı/Üretim Yönetimi & Pazarlama Bilim Dalı.
1988Malzeme gereksinim planlamasıUludağ Üniversitesi/İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi.; Çelikçapa, Feray Odman
1990Nümerik kontrol ve bilgisayar destekli tasarım kullanımıUludağ Üniversitesi/İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi; Çelikçapa, Feray Odman
2003Otomotiv sektöründe verimlilik ölçümü ve bir uygulamaÇelikçapa, Feray Odman; Dağlar, Mine; Uludağ Üniversitesi/Sosyal Bilimler Enstitüsü/İşletme Anabilim Dalı/Üretim Yönetimi ve Pazarlama Bilim Dalı.
2006Otomotiv yan sanayiinde süreç hata türleri ve etkileri analizi ve bir uygulamaÇelikçapa, Feray Odman; Koru, Ergün; Uludağ Üniversitesi/Sosyal Bilimler Enstitüsü/İşletme Anabilim Dalı.
2010Tedarikçi seçim stratejileri ve bir uygulamaÇelikçapa, Feray Odman; Günal, Serdar; Uludağ Üniversitesi/Sosyal Bilimler Enstitüsü/İşletme Anabilim Dalı/Üretim Yönetimi ve Pazarlama Bilim Dalı.
1992Teknoloji ve insanUludağ Üniversitesi/İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi/İşletme Bölümü.; Çelikçapa, Feray Odman
1999Toplam kalite yönetimi felsefesinin eğitim sektörüne uygulanabilirliğiÇelikçapa, Feray Odman; Yurter, Melike; Uludağ Üniversitesi/Sosyal Bilimler Enstitüsü/İşletme Anabilim Dalı/Üretim Pazarlama Bilim Dalı.
1986Üretim bölümünün doğrusal sorumluluk tabloları ile organizasyonu ve bir uygulamaUludağ Üniversitesi/İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi.; Çelikçapa, Feray Odman
1993Üretim programlama: Pert ve tam sayılı programlamaUludağ Üniversitesi/İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi/Üretim-Pazarlama Anabilim Dalı.; Çelikçapa, Feray Odman