Browsing by Author Çelikçapa, Feray

Jump to: 0-9 A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z
or enter first few letters:  
Showing results 1 to 9 of 9
Issue DateTitleAuthor(s)
1998Bakım planlamasıÇelikçapa, Feray; Birmeç, Kaan; Uludağ Üniversitesi/Sosyal Bilimler Enstitüsü/İşletme Anabilim Dalı.
2004Endüstriyel alıcı tercihlerinin analitik hiyerarşik modelle belirlenmesi ve bir uygulamaÇelikçapa, Feray; Kırış, Turgut; Uludağ Üniversitesi/Sosyal Bilimler Enstitüsü/İşletme Anabilim Dalı/Üretim Yönetimi ve Pazarlama Bilim Dalı.
2008-08-15Entegre lojistik yönetiminde karar destek sistemleri ve bir uygulamaÇelikçapa, Feray; Şenol, Gökhan; Uludağ Üniversitesi/Sosyal Bilimler Enstitüsü/İşletme Anabilim Dalı.
2004İş süreçlerinin yeniden yapılandırılmasıÇelikçapa, Feray; Ökten, Tolga; Uludağ Üniversitesi/Sosyal Bilimler Enstitüsü/İşletme Anabilim Dalı/Üretim Yönetimi ve Pazarlama Bilim Dalı.
2003İşletme yönetimi açısından elektronik iş kavramı ve bir uygulamaÇelikçapa, Feray; Duman, Haldun; Uludağ Üniversitesi/Sosyal Bilimler Enstitüsü/İşletme Anabilim Dalı/Üretim Yönetimi ve Pazarlama Bilim Dalı.
2001Kişisel bilgisayar üretiminde tedarik zinciri yönetimiÇelikçapa, Feray; Şenol, Gökhan; Uludağ Üniversitesi/Sosyal Bilimler Enstitüsü/İşletme Anabilim Dalı.
1997Sipariş üzerine çalışan işletmelerde çizelgelemeÇelikçapa, Feray; Güney, Havva; Uludağ Üniversitesi/Sosyal Bilimler Enstitüsü/Üretim Yönetimi ve Pazarlama Anabilim Dalı.
2017-07-07Yalın altı sigma ve bir üretim işletmesinde uygulamaÇelikçapa, Feray; Kaygusuz, Yeşim; Uludağ Üniversitesi/Sosyal Bilimler Enstitüsü/İşletme Anabilim Dalı/Üretim Yönetimi ve Pazarlama.
1994Yalın üretim sistemi ve MAKO A.Ş.'de yalın üretime geçiş çalışmalarıÇelikçapa, Feray; Ersen, Cem; Uludağ Üniversitesi/Sosyal Bilimler Enstitüsü/Üretim Yönetimi ve Pazarlama Bilim Dalı.