Browsing by Author Çabuk, Adem

Jump to: 0-9 A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z
or enter first few letters:  
Showing results 1 to 11 of 11
Issue DateTitleAuthor(s)
2011-11-30Adli muhasebecilik mesleği ve Türkiye'deki gelişme potansiyeline yönelik bir araştırmaÇabuk, Adem; Yücel, Elif; Uludağ Üniversitesi/Sosyal Bilimler Enstitüsü/İşletme Anabilim Dalı/Muhasebe-Finans Bilim Dalı.
1993Bağımsız muhasebe denetçisinin sosyal sorumluluğuÇabuk, Adem; Aslan, Adem; Uludağ Üniversitesi/Sosyal Bilimler Enstitüsü/İşletme Anabilim Dalı
1997Denetim planlaması ve denetim planlamasında kullanılan kantitatif tekniklerÇabuk, Adem; Özkaraman, Sadiye; Uludağ Üniversitesi/Sosyal Bilimler Enstitüsü/İşletme Anabilim Dalı/Muhasebe-Finansman Bilim Dalı.
1998Hisse senedi opsiyonları ve opsiyon fiyatlama modelleriÇabuk, Adem; Korkmaz, Turhan; Uludağ Üniversitesi/Sosyal Bilimler Enstitüsü/İşletme Anabilim Dalı.
2014-07-10İç kontrol sisteminin etkinliğinin değerlendirilmesi ve bir uygulamaÇabuk, Adem; Aytaç, Alp; Uludağ Üniversitesi/Sosyal Bilimler Enstitüsü/İşletme Anabilim Dalı/Muhasebe Finansman Bilim Dalı.
2014-05-08İşletmelerde sorumluluk raporları ve sorumluluk rapor sistemine ilişkin bir uygulama çalışmasıÇabuk, Adem; Zengin, Halil İbrahim; Uludağ Üniversitesi/Sosyal Bilimler Enstitüsü/İşletme Anabilim Dalı/Muhasebe Finansman Bilim Dalı.
1994İşletmelerde vergi denetimi ve vergi denetim raporlarıÇabuk, Adem; Akbıyık, Sedat; Uludağ Üniversitesi/Sosyal Bilimler Enstitüsü/İşletme Anabilim Dalı/Muhasebe-Finansman Bilim Dalı.
1994Muhasebe denetiminde kanıtlar ve vergi denetimi açısından değerlemesiÇabuk, Adem; Çatak, Selda; Uludağ Üniversitesi/Sosyal Bilimler Enstitüsü/İşletme Anabilim Dalı.
2002Muhasebe denetiminde otomasyon imkan ve sınırları ve bir uygulama denemesiÇabuk, Adem; Saygılı, Arıkan Tarık; Uludağ Üniversitesi/Sosyal Bilimler Enstitüsü/İşletme Anabilim Dalı/Muhasebe Finansman Bilim Dalı.
1998Pazarlama departmanının etkinliğini değerleme aracı olarak pazarlama maliyetleriÇabuk, Adem; Yılmazel, Mustafa Berat; Uludağ Üniversitesi/Sosyal Bilimler Enstitüsü/İşletme Anabilim Dalı.
2013-07-26Türk Ticaret Kanunu ve diğer düzenlemelerin bağımsız denetime getirdiği yenilikler ve bir araştırmaÇabuk, Adem; Bora, Tuba; Uludağ Üniversitesi/Sosyal Bilimler Enstitüsü/İşletme Anabilim Dalı/Muhasebe Finansman Bilim Dalı.