Arama


Yeni bir arama başlat
Filitreleri ekleyin:

Arama sonuçlarını daraltmak için filtreleri kullanın.


Sonuçlar 1-10 den 3519.
Bulunan Öğeler:
Yayın TarihiBaşlıkYazar(lar)
1991Avrupa Birliği: İşçi sendikalarının, işverenlerin, siyasal kurumların ve kamu oyunun tutumu açısından incelenmesiSezal, İhsan; Bozkurt, Veysel; Uludağ Üniversitesi/Sosyal Bilimleri Enstitüsü.
1995Genç kuşak yöneticilerin yönetim anlayışı ve Türkiye uygulamasıEfil, İsmail; Gürcaner, Mehmet; Uludağ Üniversitesi/Sosyal Bilimler Enstitüsü/İşletme Anabilim Dalı.
1997Türkiye'de dışa açık dönemde savunma sanayii ve savunma harcamalarıTatlıoğlu, İsmail; Sonbudak, Volkan; Uludağ Üniversitesi/Sosyal Bilimler Enstitüsü/Maliye Bölümü.
2014-09-26Osmanlı Döneminden günümüze kadar Arapça'nın Bosna-Hersek ve Sancak Bölgesi'ndeki varlığı ve durumuGüler, İsmail; Pepiç, Nesip; Uludağ Üniversitesi/Sosyal Bilimler Enstitüsü/Temel İslam Bilimleri Anabilim Dalı/Arap Dili ve Belagatı Bilim Dalı.
2018-08-02İşletmelerde kurumsal risk yönetim süreci ve bir uygulamaKaygusuz, Sait Yüksel; Usman, Özlem; Uludağ Üniversitesi/Sosyal Bilimler Enstitüsü/İşletme Anabilim Dalı/Muhasebe Finansman Bilim Dalı.
2017-09-26Pierre-Joseph Proudhon'un siyaset felsefesiKüçükalp, Derda; Demiray, Berkay; Uludağ Üniversitesi/Sosyal Bilimler Enstitüsü/Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi Anabilim Dalı/Siyaset ve Sosyal Bilimler Bilim Dalı.
1999Özürlü çocukların din eğitimiAy, Mehmet Emin; Etbaş, Durmuş Ali; Uludağ Üniversitesi/Sosyal Bilimler Enstitüsü/Felsefe ve Din Bilimleri Anabilim Dalı/Din Eğitimi Bilim Dalı.
1999Gökova Körfezi'nin turizme ekonomik katkısıParasız, İlker; Çalca, Ahmet; Uludağ Üniversitesi/Sosyal Bilimler Enstitüsü/İktisat Bölümü/İktisat Politikası Anabilim Dalı.
1993Psiko-sosyal uyum ve dini pratikler (Bursa ilahiyat örneği)Kökelekli, Hayati; Hayta, Akif; Uludağ Üniversitesi/Sosyal Bilimler Enstitüsü/Felsefe ve Din Bilimleri Anabilim Dalı.
1995Gazzali'de zikir kavramıUludağ, Süleyman; Garaçoğlu, Mehmet Zeki; Uludağ Üniversitesi/Sosyal Bilimler Enstitüsü/Temel İslam Bilimleri Ana Bilim Dalı.