Browsing by Author Uludağ Üniversitesi/Tıp Fakültesi/Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Anabilim Dalı.

Jump to: 0-9 A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z
or enter first few letters:  
Showing results 1 to 6 of 6
Issue DateTitleAuthor(s)
2012Diyabetik sıçanlarda captopril + angiotensin II kombinasyon tedavisinin random patern deri fleplerinin yaşayabilirliği üzerine etkisiAkın, Selçuk; Aygören, Binevş Heja; Uludağ Üniversitesi/Tıp Fakültesi/Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Anabilim Dalı.
2014Silikon implant konmuş sıçanlarda aselüler dermal matriks kullanımının kapsül kontraksiyonu üzerine etkisiÖzbek, Serhat; Şakı, Mehmet Can; Uludağ Üniversitesi/Tıp Fakültesi/Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Anabilim Dalı.
2013Sıçan modelinde bukkal mukoza greftinin sinir adezyonu ve skar oluşumuna etkisiÖzgenel, Güzin Yeşim; Baltu, Yahya; Uludağ Üniversitesi/Tıp Fakültesi/Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Anabilim Dalı.
2009Tendon hasarı sonrası gelişen yapışıklığın önlenmesinde iki taraflı kompozit meş biomateryal (HI-TEX PARP MP) kullanımı: Deneysel çalışmaKahveci, Ramazan; Rahımlı, Madına; Uludağ Üniversitesi/Tıp Fakültesi/Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Anabilim Dalı.
2012Topikal 5-fluorourasil uygulamasının epinörektomi yapılan sıçan siyatik sinir çevresinde skar dokusu oluşumu üzerine etkisinin araştırılmasıÖzgenel, Güzin Yeşim; Özkan, Melekber Çavuş; Uludağ Üniversitesi/Tıp Fakültesi/Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Anabilim Dalı.
2013Yağ grefti kullanımının kıyılmış yağ greftleri yaşayabilirliği ve sağ kalımı üzerine etkisinin araştırılmasıKahveci, Ramazan; Altınkaya, Süleyman; Uludağ Üniversitesi/Tıp Fakültesi/Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Anabilim Dalı.