Browsing by Author Uludağ Üniversitesi/Sağlık Bilimleri Enstitüsü/Veteriner Biyokimya Anabilim Dalı.

Jump to: 0-9 A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z
or enter first few letters:  
Showing results 1 to 6 of 6
Issue DateTitleAuthor(s)
2003-12-23İvesi toklularda eritrosit içi sodyum, potasyum ve glutatyon tiplerinin belirlenmesiGüneş, Nazmiye; İçer, Özlem; Uludağ Üniversitesi/Sağlık Bilimleri Enstitüsü/Veteriner Biyokimya Anabilim Dalı.
2009Kuzularda farklı besleme uygulamalarının ghrelin ve büyüme hormonu üzerine etkileri ve bu hormonlarla besi performansı arasındaki ilişkilerTanrıverdi, Meltem; Udum, C. Duygu; Uludağ Üniversitesi/Sağlık Bilimleri Enstitüsü/Veteriner Biyokimya Anabilim Dalı.
2002-08-22Nefritisli köpeklerin serum ve idrar protein fraksiyonlarının elektroforetik olarak ayrımı ve idrar proteinlerinin immünoblot tekniği ile incelenmesiÇetin, Meltem; Yalçın, Abdullah; Uludağ Üniversitesi/Sağlık Bilimleri Enstitüsü/Veteriner Biyokimya Anabilim Dalı.
2003-12-23Saanen ırkı keçiler ve kıl keçilerinde eritrosit içi potasyum ve glutatyon tiplerinin karşılaştırılmasıÇetin, Meltem; Türkyılmaz, Berna; Uludağ Üniversitesi/Sağlık Bilimleri Enstitüsü/Veteriner Biyokimya Anabilim Dalı.
2015-12-11Tavuklarda glukosinolat ve hidroliz ürünlerinin enerji dengeleri ve performans parametreleri üzerine etkileriPolat, Ümit; Belenli, Deniz; Uludağ Üniversitesi/Sağlık Bilimleri Enstitüsü/Veteriner Biyokimya Anabilim Dalı.
2008Yumurtacı tavuklarda amylinin kalsiyum metabolizması ve kemik gelişimi üzerine etkileriGüneş, Nazmiye; Güzel, Saime; Uludağ Üniversitesi/Sağlık Bilimleri Enstitüsü/Veteriner Biyokimya Anabilim Dalı.