Browsing by Author Uludağ Üniversitesi/Fen Bilimleri Enstitüsü/Nükleer Fizik Anabilim Dalı.

Jump to: 0-9 A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z
or enter first few letters:  
Showing results 1 to 7 of 7
Issue DateTitleAuthor(s)
20155.08x5.08 cm Nal(TI) detektörünün gama-ışınları cevap fonksiyonlarının düşük enerji bölgesinde incelenmesiCengiz, Ahmet; Ünsalan, Gökhan; Uludağ Üniversitesi/Fen Bilimleri Enstitüsü/Nükleer Fizik Anabilim Dalı.
1997-03-27Betaların enerji spektrumlarının incelenmesiDinçer, Salih; Gültekin, Ali; Uludağ Üniversitesi/Fen Bilimleri Enstitüsü/Nükleer Fizik Anabilim Dalı.
2006-07-27Co-60 radyoterapi cihazlarının su fantomundaki doz dağılımlarının Monte Carlo Yöntemi ile elde edilmesiCengiz, Ahmet; Ünlü, Cumhur Gökhan; Uludağ Üniversitesi/Fen Bilimleri Enstitüsü/Nükleer Fizik Anabilim Dalı.
1996-07-26Çeşitli biyolojik ortamlar için efektif atom numaralarının incelenmesiÖzyol, Haldun; Koç, Nil; Uludağ Üniversitesi/Fen Bilimleri Enstitüsü/Nükleer Fizik Anabilim Dalı.
2000-01-04Çeşitli ortamlar için tüm enerji absorbsiyon ve tam gamma absorbsiyon tesir kesitlerinin hesaplanmasıDinçer, Salih; Öz, Hilmi; Uludağ Üniversitesi/Fen Bilimleri Enstitüsü/Nükleer Fizik Anabilim Dalı.
1996-07-29Gamma ışınlarının koherent ve inkoherent saçılma tesir kesitlerinin incelenmesiÖzmutlu, Cihan; Ergün, Aysun; Uludağ Üniversitesi/Fen Bilimleri Enstitüsü/Nükleer Fizik Anabilim Dalı.
1999-11-05İki inçlik CaF2(Eu) ve NaI(TI) kristalli phoswhich sintilasyon detektörünün α,B,y sayma veriminin kuramsal ve deneysel olarak tayiniDinçer, Salih; Yalçın, Sezai; Uludağ Üniversitesi/Fen Bilimleri Enstitüsü/Nükleer Fizik Anabilim Dalı.