Browsing by Author Tarakçı, Muhammet

Jump to: 0-9 A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z
or enter first few letters:  
Showing results 1 to 7 of 7
Issue DateTitleAuthor(s)
2019-09-20Ahmed Midhat Efendi’nin havariler ile ilgili verdiği bilgilerin değerlendirilmesiTarakçı, Muhammet; Cengiz, Kübra; Bursa Uludağ Üniversitesi/Sosyal Bilimler Enstitüsü/Felsefe ve Din Bilimleri Anabilim Dalı/Dinler Tarihi Bilim Dalı.
2017-08-21Evanjelik hıristiyanlarda kıyamet inancıTarakçı, Muhammet; Elmas, Büşra; Uludağ Üniversitesi/Sosyal Bilimler Enstitüsü/Felsefe ve Din Bilimleri Anabilim Dalı/Dinler Tarihi Bilim Dalı.
2019-08-26Evliya Çelebi’nin Seyahatnamesi’nde Yahudiler ve YahudilikTarakçı, Muhammet; Öztürk, Nagihan; Bursa Uludağ Üniversitesi/Sosyal Bilimler Enstitüsü/Felsefe ve Din Bilimleri Anabilim Dalı/Dinler Tarihi Bilim Dalı.
2014-09-01Hıristiyan rahibelerin manastır hayatı (Karmelit Tarikatı örneği)Tarakçı, Muhammet; Ceylanlar, Nagehan Zeynep; Uludağ Üniversitesi/Sosyal Bilimler Enstitüsü/Felsefe ve Din Bilimleri Anabilim Dalı/Dinler Tarihi Bilim Dalı.
2012-01Mukâtil b. Süleyman Tefsir'inde YahudilikTarakçı, Muhammet; Berisha, Besim; Uludağ Üniversitesi/Sosyal Bilimler Enstitüsü/Felsefe ve Din Bilimleri Anabilim Dalı/Dinler Tarihi Bilim Dalı.
2017-08-21Mısır Kıpti Kilisesi ve günümüzdeki durumuTarakçı, Muhammet; Sert, Ekrem; Uludağ Üniversitesi/Sosyal Bilimler Enstitüsü/Felsefe ve Din Bilimleri Dinler Tarihi Anabilim Dalı.
2014-07-03Yahudi din bilgini Hasday Crescas'ın Hıristiyanlık eleştirisi : Bittul ikkarey ha-notsrimTarakçı, Muhammet; Gurbetoğlu, Fatma Seda; Uludağ Üniversitesi/Sosyal Bilimler Enstitüsü/Felsefe ve Din Bilimleri Anabilim Dalı/Dinler Tarihi Bilim Dalı.