Browsing by Author Sezen, H. Kemal

Jump to: 0-9 A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z
or enter first few letters:  
Showing results 1 to 9 of 9
Issue DateTitleAuthor(s)
2018-05-17Aylak zamanı en küçükleme amaçlı araç rotalama probleminin genetik algoritma ile çözümüSezen, H. Kemal; Çam, Ömer Nuri; Uludağ Üniversitesi/Sosyal Bilimler Enstitüsü/Ekonometri Anabilim Dalı/Yöneylem Bilim Dalı.
1990Dal ve sınır tekniği -üretim sıralama ve satınalma problemlerine bir uygulama-Sezen, H. Kemal; Uludağ Üniversitesi/Sosyal Bilimler Enstitüsü.
2019-01-16Dünya sınıfında imalat kavramı ve bir lojistik uygulamasıSezen, H. Kemal; Geçgil, Evren; Bursa Uludağ Üniversitesi/Sosyal Bilimler Enstitüsü/Ekonometri Anabilim Dalı/Yöneylem Araştırması Bilim Dalı.
2014-10-23Hava durumunun yapay sinir ağları ile kestirimi ve bulanık mantıkla sınıflandırılmasıSezen, H. Kemal; Sert, Fatma; Uludağ Üniversitesi/Sosyal Bilimler Enstitüsü/Ekonometri Anabilim Dalı/Yöneylem Bilim Dalı.
2010İşletme bütçelerinin düzenlenmesi: Üretim işletmesinde bir yazılım geliştirme uygulamasıSezen, H. Kemal; İnanç, Şahin; Uludağ Üniversitesi/Sosyal Bilimler Enstitüsü/Ekonometri Anabilim Dalı/Yöneylem Bilim Dalı.
2010-10-20Kestirim yöntemleri ve bir uygulamaSezen, H. Kemal; Filiz, Cem; Uludağ Üniversitesi/Sosyal Bilimler Enstitüsü/Ekonometri Anabilim Dalı.
2014-02-20Konteyner terminallerinde benzetim uygulamasıSezen, H. Kemal; Tacar, Emrah Murat; Uludağ Üniversitesi/Sosyal Bilimler Enstitüsü/Ekonometri Anabilim Dalı/Yöneylem Bilim Dalı.
2010-02-19Şehirlerarası otobüs seferlerine ilişkin gelir belirleme konusunda bir benzetim uygulamasıSezen, H. Kemal; Eren, Arzu; Uludağ Üniversitesi/Sosyal Bilimler Enstitüsü/Ekonometri Anabilim Dalı/Yöneylem Bilim Dalı.
2018-06-21Toplam bekleme süresini enküçükleme amaçlı bir araç rotalama problemiÇam, Ömer Nuri; Sezen, H. Kemal; Bursa Uludağ Üniversitesi/Sosyal Bilimler Enstitüsü/Ekonometri Anabilim Dalı.; Bursa Uludağ Üniversitesi/İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi/Yöneylem Bilim Dalı.