Browsing by Author Savcı, Gürsel

Jump to: 0-9 A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z
or enter first few letters:  
Showing results 1 to 7 of 7
Issue DateTitleAuthor(s)
1999Adrenal kitle lezyonlarının karakterizasyonunda kimyasal şift MR'in tanı değeriSavcı, Gürsel; Doğan, Ömer; Uludağ Üniversitesi/Tıp Fakültesi/Radyoloji Anabilim Dalı.
2012Hepatosellüler kanserlerde cerrahi öncesi çok kesitli bilgisayarlı tomografi bulguları ile cerrahi ve patolojik bulguların korelasyonuSavcı, Gürsel; Olğaç, Mehmet; Uludağ Üniversitesi/Tıp Fakültesi/Radyoloji Anabilim Dalı.
1994Karaciğer hemanjiyomlarında manyetik rezonans görüntülemenin tanı değeriSavcı, Gürsel; Teber, Hakan Osman; Uludağ Üniversitesi/Tıp Fakültesi/Radyoloji Anabilim Dalı.
2007Karaciğer hidatid kistlerinin sınıflandırılmasında, basit kist ve abselerden ayrımında difüzyon ağırlıklı MR incelemenin tanı değeriSavcı, Gürsel; Oruç, Esra; Uludağ Üniversitesi/Tıp Fakültesi/Radyoloji Anabilim Dalı.
2016Küratif cerrahi tedavi uygulanan endometrium ve serviks kanserlerinde rekürrensin belirlenmesinde difüzyon ağırlıklı görüntülemenin tanı değeriSavcı, Gürsel; Hacıkurt, Kadir; Uludağ Üniversitesi/Tıp Fakültesi/Radyoloji Anabilim Dalı.
-Portal ven trombozu tanısında MRA ve RDUS'nin karşılaştırılmasıSavcı, Gürsel; Yılmaz, Mehmet; Uludağ Üniversitesi/Tıp Fakültesi/Radyoloji Anabilim Dalı.
2012Radyoloji raporlarının hastaya aktarımı konusunda radyolog, diğer klinisyen ve hasta tercihleri anket çalışmasıSavcı, Gürsel; Alan, Oktay; Uludağ Üniversitesi/Tıp Fakültesi/Radyoloji Anabilim Dalı.