Browsing by Author Küçükoğlu, Selçuk

Jump to: 0-9 A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z
or enter first few letters:  
Showing results 1 to 6 of 6
Issue DateTitleAuthor(s)
2010Bilateral diz osteoartritli hastalarda izokinetik, izometrik egzersiz programı ile izotonik + izometrik ev egzersiz programının denge, ağrı, kas kuvveti ve fonksiyonel kapasiteye etkisinin karşılaştırılmasıKüçükoğlu, Selçuk; Kurtoğlu, Zübeyde; Uludağ Üniversitesi/Tıp Fakültesi/Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Anabilim Dalı.
1993Bükücü kol kasları kuvvetinin güreş sporundaki önemiKüçükoğlu, Selçuk; Akça, Cengiz; Uludağ Üniversitesi/Sağlık Bilimleri Enstitüsü/Beden Eğitimi ve Spor Anabilim Dalı.
1993Hentbolcularda, voleybolcularda ve basketbolcularda sıçrama, çabukluk, kol kuvveti ve genel dayanıklılık özelliklerinin karşılaştırılmasıKüçükoğlu, Selçuk; Akça, Aygül A.; Uludağ Üniversitesi/Sağlık Bilimleri Enstitüsü/Beden Eğitimi ve Spor Anabilim Dalı.
1993Kadın sporcularda menstruasyonun sürat ve dayanıklılığa etkisiKüçükoğlu, Selçuk; Özdemir, A. Reyzan; Uludağ Üniversitesi/Sağlık Bilimleri Enstitüsü/Beden Eğitimi ve spor Anabilim Dalı.
1998Kısa mesafe koşu başarısı üzerine eklem kuvvet özellikleri ve takoz oturma pozisyonun etkileriKüçükoğlu, Selçuk; Gür, Hakan; Uludağ Üniversitesi/Sağlık Bilimleri Enstitüsü/Fiziksel Tıp ve Rehabilitasyon Anabilim Dalı/Spor Hekimliği Bilim Dalı.
1993Sporun çocukların fiziksel gelişimi üzerine olan etkisiKüçükoğlu, Selçuk; Çelebi, Bilal; Uludağ Üniversitesi/Sağlık Bilimleri Enstitüsü/Beden Eğitimi ve Spor Anabilim Dalı.