Browsing by Author Gürlük, Serkan

Jump to: 0-9 A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z
or enter first few letters:  
Showing results 1 to 7 of 7
Issue DateTitleAuthor(s)
2019-01-15Büyükbaş ve kanatlı hayvan yetiştiriciliğinde olası hayvan refahı uygulamalarına yönelik tüketici tercihlerinin belirlenmesi üzerine bir araştırmaGürlük, Serkan; Turan, Özlem; Bursa Uludağ Üniversitesi/Fen Bilimleri Enstitüsü/Tarım Ekonomisi Anabilim Dalı.
2008Dünya gıda krizi: Nedenleri ve etkileriUludağ Üniversitesi/Ziraat Fakültesi/Tarım Ekonomisi Bölümü.; Gürlük, Serkan; Turan, Özlem
2012Dünyada ve Türkiye'de tarım ve gıda ürünlerinde arz talep yönlü değişmeler ve etkileriGürlük, Serkan; Şimşek, Dilek; Uludağ Üniversitesi/Fen Bilimleri Enstitüsü/Tarım Ekonomisi Anabilim Dalı.
2020Güneydoğu Asya Ülkeler Birliği’ne üye ülkelerin (asean) tarım sektörlerinin çok kriterli karar verme yöntemleri ile incelenmesiGürlük, Serkan; Madiyoh, Abdulhakim; Bursa Uludağ Üniversitesi/Fen Bilimleri Enstitüsü/Tarım Ekonomisi Anabilim Dalı.; 0000-0001-7517-8821
2001-06-25Kırsal kalkınma projelerinin makro-ekonomik kriterlere göre değerlendirilmesi: Cumalıkızık örneğiYavuz, Orhan; Gürlük, Serkan; Uludağ Üniversitesi/Fen Bilimleri Enstitüsü/Tarım Ekonomisi Anabilim Dalı.
2006Manyas Gölü ve Kuş Cenneti'nin çevresel değerlemesi üzerine bir araştırmaRehber, Erkan; Gürlük, Serkan; Uludağ Üniversitesi/Fen Bilimleri Enstitüsü/Tarım Ekonomisi Anabilim Dalı.
2015-01-14Türkiye ve Bursa'da tarımdan kaynaklanan sera gazı emisyonları ekonomisi ve politika önerileriGürlük, Serkan; Uzel, Gökhan; Uludağ Üniversitesi/Fen Bilimleri Enstitüsü/Tarım Ekonomisi Anabilim Dalı.