Browsing by Author Aslanoğlu, Mehmet

Jump to: 0-9 A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z
or enter first few letters:  
Showing results 1 to 9 of 9
Issue DateTitleAuthor(s)
2016-09-22Bağımsızlık sonrası Karadağ'da dış ödemeler bilançoları üzerine bir değerlendirmeAslanoğlu, Mehmet; Beckovic, Adnan; Uludağ Üniversitesi/Sosyal Bilimler Enstitüsü/İktisat Anabilim Dalı/İktisadi Gelişme ve Uluslararası İktisat Bilim Dalı.
2005Bilgi ekonomisi ve Türkiye için önemiAslanoğlu, Mehmet; Kaya, Ayşe; Uludağ Üniversitesi/Sosyal Bilimler Enstitüsü/İktisat Anabilim Dalı.
2016Gerschenkron'un yaklaşımında geç endüstrileşen ülkelerde devlet politikalarının rolüAslanoğlu, Mehmet; Polat, Ayda; Uludağ Üniversitesi/Sosyal Bilimler Enstitüsü/İktisat Anabilim Dalı.
2003Kamu kurumlarında döner sermaye uygulaması ve Uludağ Üniversitesi Döner Sermaye İşletmesi örneğiAslanoğlu, Mehmet; Efendioğlu, Mehmet; Uludağ Üniversitesi/Sosyal Bilimler Enstitüsü/İktisat Anabilim Dalı/İktisadi Gelişme ve Uluslararası İktisat Bilim Dalı.
2014Ortak tarım politikası ve ortak piyasa düzenlemeleri çerçevesinde Bursa meyve - sebze sektörünün Avrupa Birliği'ne uyumuAslanoğlu, Mehmet; Derici, Nurten; Uludağ Üniversitesi/Sosyal Bilimler Enstitüsü/İktisat Anabilim Dalı/İktisadi Gelişme ve Uluslararası İktisat Bilim Dalı.
2004Rusya'nın endüstrileşmesi: 1861-1913Aslanoğlu, Mehmet; Polat, Ayda; Uludağ Üniversitesi/Sosyal Bilimler Enstitüsü/İktisat Anabilim Dalı.
2000Sosyal sigorta kurumlarının açıkları ve ekonomik etkileriAslanoğlu, Mehmet; Çakır, Hanifi; Uludağ Üniversitesi/Sosyal Bilimler Enstitüsü/İktisat Anabilim Dalı/ İktisadi Gelişme ve Uluslararası İktisat Bilim Dalı.
2004Türkiye'de dış borçlanmanın nedenleri ve iktisadi sonuçlarıAslanoğlu, Mehmet; Karakoç, Fulya Düvenci; Uludağ Üniversitesi/Sosyal Bilimler Enstitüsü/İktisat Bilim Dalı.
2006Bir üretim organizasyonu olarak yalın üretim sistemiAslanoğlu, Mehmet; Özmez, Duygu; Uludağ Üniversitesi/Sosyal Bilimler Enstitüsü/İktisat Anabilim Dalı.