Browsing by Author Altıntaş, Füsun Çınar

Jump to: 0-9 A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z
or enter first few letters:  
Showing results 1 to 6 of 6
Issue DateTitleAuthor(s)
2016-05-05Algılanan örgüt kültürü ve örgütsel vatandaşlık davranışı üzerine karşılaştırmalı bir araştırma: Mısır ve Türkiye örneğiAltıntaş, Füsun Çınar; Nohut, Fazilet; Uludağ Üniversitesi/Sosyal Bilimler Enstitüsü/İşletme Anabilim Dalı/Yönetim Organizasyon Bilim Dalı.
2018-03-05Bireysel farklılıklar ve bağlamsal etmenlerin iş gören yaratıcı performansı üzerindeki etkisiAltıntaş, Füsun Çınar; Akan, Efrahim; Uludağ Üniversitesi/Sosyal Bilimler Enstitüsü/İşletme Anabilim Dalı/Yönetim ve Organizasyon Bilim Dalı.
2019-07-16Duygu durumlarının iş tatmini ve iş performansı ile olan ilişkisini belirlemeye yönelik bir araştırmaAltıntaş, Füsun Çınar; Bilgin, Tuğçe; Bursa Uludağ Üniversitesi/Sosyal Bilimler Enstitüsü/İşletme Anabilim Dalı/Yönetim ve Organizasyon Bilim Dalı.
2004Kültürlerarası yönetim açısından yönetici değerlerinin karşılaştırılmasıTüz, Melek; Altıntaş, Füsun Çınar; Uludağ Üniversitesi/Sosyal Bilimler Enstitüsü/İşletme Anabilim Dalı/Yönetim Organizasyon Bilim Dalı.
2019-07-16Örgütsel adalet algısının çalışanların bireysel değerleri ve iş tatmini ilişkisinde aracılık etkisini belirlemeye yönelik bir araştırmaAltıntaş, Füsun Çınar; Sak, Ozan Basri; Bursa Uludağ Üniversitesi/Sosyal Bilimler Enstitüsü/İşletme Anabilim Dalı/Yönetim ve Organizasyon Bilim Dalı.
2014-07-11Stratejik karar verme sürecinde bilişsel yaklaşım: Üst kademe yöneticiler üzerine nitel bir araştırmaAltıntaş, Füsun Çınar; Kavurmacı, Ceyda; Uludağ Üniversitesi/Sosyal Bilimler Enstitüsü/İşletme Anabilim Dalı.