Browsing by Author Altınbaş, Emir Tekin

Jump to: 0-9 A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z
or enter first few letters:  
Showing results 1 to 8 of 8
Issue DateTitleAuthor(s)
1992-09-17Balıkesir, Bursa ve Çanakkale bölgelerinde üretilen pamuk liflerinin teknolojik bazı özellikleri ve buna göre pamuk standardizasyonundaki durumu üzerinde bir araştırmaAltınbaş, Emir Tekin; Ceylan, Nalan; Uludağ Üniversitesi/Fen Bilimleri Enstitüsü/Tekstil Mühendisliği Anabilim Dalı.
1997-10-05Bazı konfeksiyon mamüllerinde kaliteyi etkileyebilecek hata ve hasarlar üzerinde bir incelemeAltınbaş, Emir Tekin; Altındiş, Necla; Uludağ Üniversitesi/Fen Bilimleri Enstitüsü/Tekstil Mühendisliği Anabilim Dalı.
1993-09-10Bazı sentetik liflerin atıkları, nedenleri ve yeniden değerlendirilmeleri üzerinde bir incelemeAltınbaş, Emir Tekin; Altun, Şule; Uludağ Üniversitesi/Fen Bilimleri Enstitüsü/Tekstil Mühendisliği Anabilim Dalı.
2000-04-14Çeşitli tekstil lifleri ve mamullerine bazı mikroorganizmaların zararları üzerinde bir araştırmaAltınbaş, Emir Tekin; Kahraman, Nalan; Uludağ Üniversitesi/Fen Bilimleri Enstitüsü/Tekstil Mühendisliği Anabilim Dalı.
1989Deşe ipeklerinin değerlendirilmesi ve teknolojik özellikleri üzerinde bir araştırmaAltınbaş, Emir Tekin; Eke, Handan; Uludağ Üniversitesi/Fen Bilimleri Enstitüsü/Tekstil Mühendisliği Anabilim Dalı.
1995-10-11Konfeksiyon işletmelerinde kalite kontrol uygulamaları ve sonuçları üzerinde bir incelemeAltınbaş, Emir Tekin; Ulusoy, Tuba; Uludağ Üniversitesi/Fen Bilimleri Enstitüsü/Tekstil Mühendisliği Anabilim Dalı.
1996-12-05Reaktif grubu boyarmaddelerin viskon ve pamuk liflerinin bazı fiziksel özelliklerine etkileriAltınbaş, Emir Tekin; Kaleli, Ümit; Uludağ Üniversitesi/Fen Bilimleri Enstitüsü/Tekstil Mühendisliği Anabilim Dalı.
1992-09-16Türkiye'de doğal ipek üretimi, endüstrisi ve sorunları üzerine bir araştırmaAltınbaş, Emir Tekin; Karaca, Esra; Uludağ Üniversitesi/Fen Bilimleri Enstitüsü/Tekstil Mühendisliği Anabilim Dalı.