Browsing by Author Özmutlu, Cihan

Jump to: 0-9 A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z
or enter first few letters:  
Showing results 1 to 12 of 12
Issue DateTitleAuthor(s)
1998-01-21Çeşitli gamma kaynakları için ışınlama dozunun incelenmesiÖzmutlu, Cihan; Arslan, Osman; Uludağ Üniversitesi/Fen Bilimleri Enstitüsü/Fizik Anabilim Dalı.
1994-02-08Çeşitli ortamlarda elektron yavaşlamasıÖzmutlu, Cihan; Gürler, Orhan; Uludağ Üniversitesi/Fen Bilimleri Enstitüsü/Fizik Anabilim Dalı.
1994-02Çok grup enerji yaklaşımı ile beta menzil dağılımlarının incelenmesiÖzmutlu, Cihan; Tarcan, Erdoğan; Uludağ Üniversitesi/Fen Bilimleri Enstitüsü/Fizik Anabilim Dalı.
1991-07-29Elektron ve beta-parçacıklarının menzil, enerji ve açısal dağılımlarının Monte Carlo yöntemi ile incelenmesiÖzmutlu, Cihan; Cengiz, Ahmet; Uludağ Üniversitesi/Fen Bilimleri Enstitüsü/Fizik Anabilim Dalı.
1993-09-10Elektronların bromsstrahlung spectrumunun Monte-Carlo benzetişim yöntemi ile incelenmesiÖzmutlu, Cihan; Kıvrak, Ayşe Demir; Uludağ Üniversitesi/Fen Bilimleri Enstitüsü/Fizik Anabilim Dalı.
1990F-18 radyoizotopu ile organ taranmasında karaciğer ve bazı kritik organların aldıkları dozun "ortalama kiriş uzunluğu" yöntemiyle hesaplanmasıÖzmutlu, Cihan; Bozkurt, İsmail; Uludağ Üniversitesi/Fen Bilimleri Enstitüsü/Fizik Anabilim Dalı.
1996-07-29Gamma ışınlarının koherent ve inkoherent saçılma tesir kesitlerinin incelenmesiÖzmutlu, Cihan; Ergün, Aysun; Uludağ Üniversitesi/Fen Bilimleri Enstitüsü/Nükleer Fizik Anabilim Dalı.
1986NaI (TI) dedektörleri için gamma cevap fonksiyonunun Monte Carlo Metodu ile elde edilmesiÖzmutlu, Cihan; Cengiz, Ahmet; Uludağ Üniversitesi/Fen Bilimleri Enstitüsü/Fizik Anabilim Dalı.
1987-02-03NaI (TI) dedektörleri için toplam verim ve tüm enerji pik duyarlığının Monte Carlo metodu ile elde edilmesiÖzmutlu, Cihan; Ergül, N. Remziye; Uludağ Üniversitesi/Fen Bilimleri Enstitüsü/Fizik Anabilim Dalı.
1991-07-29Sonlu ortamlarda bir veya daha çok saçılma yapmış gammaların Monte Carlo yöntemiyle izlenmesiÖzmutlu, Cihan; Gemici, Ömer; Uludağ Üniversitesi/Fen Bilimleri Enstitüsü/Fizik Anabilim Dalı.
1990Sonsuz dilim geometrili ortamlardan geçen gammaların enerji spektrumlarının Monte-Carlo yöntemi ile incelenmesiÖzmutlu, Cihan; Kara, Nursel; Uludağ Üniversitesi/Fen Bilimleri Enstitüsü/Fizik Anabilim Dalı.
1988-09-07Sonsuz ortamlarda art arda saçılma yapmış gammaların en muhtemel enerji değerlerinin belirlenmesiÖzmutlu, Cihan; İde, Semra; Uludağ Üniversitesi/Fen Bilimleri Enstitüsü/Fizik Anabilim Dalı.