Browsing by Author Özakın, Cüneyt

Jump to: 0-9 A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z
or enter first few letters:  
Showing results 1 to 8 of 8
Issue DateTitleAuthor(s)
2013Alkol bazlı el antiseptiklerinin ulusal/uluslararası standartlar ile in vivo ve in vitro değerlendirilmesiÖzakın, Cüneyt; Topaç, Tuncay; Uludağ Üniversitesi/Tıp Fakültesi/Tıbbi Mikrobiyoloji Anabilim Dalı.
2012Anogenital human papillomavirüs (HPV) enfeksiyonlarında sitokin ve mannoz bağlayıcı lektin(MBL) gen polimorfizminin belirlenmesiÖzakın, Cüneyt; Aydoğan, Kenan; Uludağ Üniversitesi/Sağlık Bilimleri Enstitüsü/Tıbbi Mikrobiyoloji Anabilim Dalı.
2014Brusellozda kan soluble ürokinaz plazminojen aktivatör reseptör (supar) miktarının tanısal değeriÖzakın, Cüneyt; Torlar, Meltem Öner; Uludağ Üniversitesi/Tıp Fakültesi/Enfeksiyon Hastalıkları ve Klinik Mikrobiyoloji Anabilim Dalı.
2015-01-28Genotip 1 ve 3 Trichosporon asahii kökenlerinde virülans faktörlerinin ve antifungal ajanlara duyarlılığın araştırılmasıÖzakın, Cüneyt; Evci, Canan; Uludağ Üniversitesi/Sağlık Bilimleri Enstitüsü/Tıb-Mikrobiyoloji Anabilim Dalı.
2017Metisilin dirençli staphylococcus aureus, klebsiella pneumoniae ve escherichia coli suşlarında seftarolin fosamile duyarlılığın irdelenmesiÖzakın, Cüneyt; Efe, Kadir; Uludağ Üniversitesi/Tıp Fakültesi/Tıbbi Mikrobiyoloji Anabilim Dalı.
2016Mycobacterium tuberculosis suşlarında anti-tüberkülo ilaçlara direncin moleküler yöntemlerle araştırılmasıÖzakın, Cüneyt; Sağlam, Sezcan; Uludağ Üniversitesi/Tıp Fakültesi/Tıbbi Mikrobiyoloji Anabilim Dalı.
2011Salmonella serotiplerinin konvansiyonel ve moleküler yöntemler ile belirlenmesiÖzakın, Cüneyt; Cilo, Burcu Dalyan; Uludağ Üniversitesi/Tıp Fakültesi/Tıbbi Mikrobiyoloji Anabilim Dalı.
2011Vankomisine dirençli enterokoklarda moleküler epidemiyolojik analizÖzakın, Cüneyt; Karakeçili, Faruk; Uludağ Üniversitesi/Tıp Fakültesi/Enfeksiyon Hastalıkları ve Klinik Mikrobiyoloji Anabilim Dalı.