Browsing by Author Çetin, İsmail

Jump to: 0-9 A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z
or enter first few letters:  
Showing results 1 to 14 of 14
Issue DateTitleAuthor(s)
2006Bertrand Russell ve dinÇetin, İsmail; Kisli, Gülsen; Uludağ Üniversitesi/Sosyal Bilimler Enstitüsü/Felsefe ve Din Bilimleri Anabilim Dalı/Din Felsefesi Bilim Dalı.
2010Book review: Alciphron or the minute philosopherUludağ Üniversitesi.; Çetin, İsmail
2010Divine foreknowledge and human freedom in Leibniz philosophyUludağ Üniversitesi/İlahiyat Fakültesi.; Çetin, İsmail
2016-07-01Dostoyevski'de Tanrı ve dinÇetin, İsmail; Şahin, Duygu; Uludağ Üniversitesi/Sosyal Bilimler Enstitüsü/Felsefe ve Din Bilimleri Anabilim Dalı/Din Felsefesi Bilim Dalı.
2017-01-16Geçiş dönemindeki yüksek verimli süt sığırlarında korunmuş kolin ve metiyonin kullanımının süt verimi ve bileşimi ile bazı kan parametreleri üzerine etkisiTürkmen, İbrahim İsmet; Çetin, İsmail; Uludağ Üniversitesi/Sağlık Bilimleri Enstitüsü/Hayvan Besleme ve Beslenme Hastalıkları Anabilim Dalı.
2019-01-24Henri Bergson’da din ve ahlak ilişkisiÇetin, İsmail; Korkmaz, Mustafa; Uludağ Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü/Felsefe ve Din Bilimleri Anabilim Dalı/Din Felsefesi Bilim Dalı.
1993John Locke'da tanrı ve tanrı-alem ilişkisiAydın, Hüseyin; Çetin, İsmail; Uludağ Üniversitesi/Sosyal Bilimler Enstitüsü/Felsefe ve Din Bilimleri Anabilim Dalı.
2019-06-28John Toland’ın din görüşüÇetin, İsmail; Çömlek, Pınar Alnıak; Bursa Uludağ Üniversitesi/Sosyal Bilimler Enstitüsü/Felsefe ve Din Bilimleri Anabilim Dalı/Din Felsefesi Bilim Dalı.
2019-08-29Kur’an-ı Kerim’de dil oyunlarıÇetin, İsmail; Ömeroğlu, Fatih; Bursa Uludağ Üniversitesi/Sosyal Bilimler Enstitüsü/Felsefe ve Din Bilimleri Anabilim Dalı/Din Felsefesi Bilim Dalı.
2010Language metaphor and its implications in George Berkeley’s philosophyUludağ Üniversitesi/İlahiyat Fakültesi.; Çetin, İsmail
1997Platon'un sofistleri eleştirisiÇetin, İsmail; Kaya, Mehmet; Uludağ Üniversitesi/Sosyal Bilimler Enstitüsü/Felsefe ve Din Bilimleri Anabilim Dalı/Felsefe Tarihi Bilim Dalı.
2009Some reflections on the concept of ‘timeless God’ in Western thoughtUludağ Üniversitesi/İlahiyat Fakültesi.; Çetin, İsmail
2012-07-18Spinoza'nın Tanrı tasavvuruÇetin, İsmail; Kurtbay, İsa; Uludağ Üniversitesi/Sosyal Bilimler Enstitüsü/Felsefe ve Din Bilimleri Anabilim Dalı/Din Felsefesi Bilim Dalı.
2013-07-16Vahiy mucize ilişkisiÇetin, İsmail; Taziev, İldar; Uludağ Üniversitesi/Sosyal Bilimler Enstitüsü/Felsefe ve Din Bilimleri Anabilim Dalı/Din Felsefesi Bilim Dalı.